Co będzie dalej z ich przyjaźnią?

Kate Middleton TĘSKNI za księciem Harrym? Boi się o ich relacje!

Redakcja PinkWall | 04-02-2020 | skomentuj

Kate Middleton TĘSKNI za księciem Harrym? Boi się o ich relacje!

cheatsheet.com

Oceń


Od czasu kiedy Harry i Meghan Markle poinformowali, że planują odejść z królewskiego dworu to plotki na ich temat nie cichną. Media zastanawiają się co teraz będą robić, czym się zajmą, starają się znać ich każdy krok i paradoksalnie – zamiast pisać mniej, piszą więcej. Wiele zasług mają w tym również ojciec i przyrodnia siostra Markle, którzy chętnie wywlekają kolejne historie z jej życia do kolorowej prasy.

Mówiono również o tym, że relacje Williama i Harry’ego są przez to bardzo napięte. I mimo że rzekomo doszło do pojednania – coś męczy księżną Kate. Teraz wiadomo już co. Jest to po prostu tęsknota… 

  Zobacz także  


Kate tęskni za Harrym?

Kate od zawsze była zżyta z młodszym bratem swojego męża. Niejednokrotnie widywano ich razem kiedy żarliwie o czymś dyskutowali, a także kiedy żartowali. Kiedy Harry się ożenił zaczęły krążyć plotki, że Middleton nie akceptuje jego wybranki. Jeśli tak było, to mimo tego, starała się ocieplić stosunki panujące w rodzinie. Chciała, aby ich syn – Archie – spędzał z jej trzema pociechami jak najwięcej czasu i by wspólnie budowali trwałe więzi.

Us Weekly poinformowało, że teraz, kiedy Harry się wyprowadził, Kate nie może znaleźć sobie miejsca i strasznie martwi się relacjami pomiędzy nią, Harrym, a Williamem.

Chciałaby móc porozmawiać z Harrym. Tęskni za nim i martwi się, że nie będą już ze sobą tak blisko, jak kiedyś

- zdradził informator magazynu.

Czy również w ich relacjach nastąpi rozłam?
Dodaj komentarz