Będzie zaskoczona?

Co William planuje dla Kate na Walentynki? Ktoś zdradził jego plany...

Redakcja PinkWall | 14-02-2020 | skomentuj

Co William planuje dla Kate na Walentynki? Ktoś zdradził jego plany...

marieclaire.co.uk

Oceń


Kate i William są małżeństwem od 2011 roku. Mimo tego, że niebawem będą obchodzili 9. rocznicę ślubu – nie udawało im się spędzić Walentynek razem. Chociaż etykieta tego nie zabrania – nie zamierzają oni wcale pokazywać sobie publicznie jak bardzo się kochają. Czasem jednak zdarzają im się wyjątki. Nie jest to jednak widok częsty. Według królewskiej komentatorki – Katie Nicholl – ich czułe, drobne gesty wskazują na to, że bardzo się kochają i są bardzo szczęśliwi.

Ekspertka, która zajmuje się rodziną królewska, opowiedziała dokładnie jakie plany ma William w stosunku do swojej żony Kate. Czy spędzą razem walentynki?

  Zobacz także  


Czy William zaskoczy Kate?

Według Katie Nicholl 14 lutego będzie dla Kate bardzo miłym dniem – poczuje się ona bowiem bardzo wyjątkowo, a wszystko to za sprawą niespodzianki, którą przewiduje dla niej mąż. Nicholl dokładnie opisała wszystko w rozmowie z „Ok! Magazine”. Powiedziała, że William ma w sobie romantyka, którego „wyciąga” ze swojej głębi specjalnie dla swojej żony:

Myślę, że wykorzysta ten dzień, aby spędzić trochę czasu z żoną - ale bardzo trudno jest im pójść gdziekolwiek pod przykrywką. Jestem pewna, że przygotuje dla Kate kartkę i wyjątkowy prezent, a jeśli nie będą mogli wyjść i pozostać niezauważeni, to zjedzą romantyczną kolacje w domu

Powiedziała również, że przyszły monarcha mógłby zabrać Kate do ich ulubionej, włoskiej restauracji w Kensington.

Wygląda na to, że ich miłość kwitnie. Zażegnali złe nastroje po odejściu Meghan i Harry’ego?
Dodaj komentarz