Pięknie razem wyglądają

Katarzyna Dąbrowska z "Na dobre i na złe" wyszła za mąż!

Redakcja PinkWall | 25-06-2020 | skomentuj

Katarzyna Dąbrowska z "Na dobre i na złe" wyszła za mąż!

AKPA

Oceń


Katarzyna Dąbrowska ogłosiła właśnie na swoim Instagramie radosną nowinę. Aktorka znana z serialu „Na dobre i na złe” ogłosiła, że 20 czerwca wyszła za mąż za swojego ukochanego Jarka. Aktorka należy do tych gwiazd, które nie dzielą się swoim życiem prywatnym, więc zdjęcia, które udostępniła na swoim profilu - zaskoczyły wszystkich. Była to dla niej niewątpliwie ważna okazja, a zdjęcia ślubne były naprawdę wspaniałe, więc nie dziwimy się, że zdecydowała się na pokazanie wybranka swojego serca. 

 

  Zobacz także  


Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub 

Aktorka pierwszy raz ze swoim partnerem pokazała się publicznie w 2019 roku, na ściance na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Już wtedy byli narzeczeństwem. Teraz zdecydowali się na kolejny krok i od 20 czerwca Katarzyna Dąbrowska jest mężatką. Widać, że ich stroje ślubne nie były dość klasyczne - pan młody miał bordowy garnitur w kratę i niebieski krawat, a panna młoda miała wspaniałą, długą, białą suknię i najprostsze z możliwych fryzurę i makijaż. Pod zdjęciem Dąbrowska napisała: 

Miłość… 20.06.2020 #mążiżona

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy - zarówno od znanych osób, jak i od fanów aktorki. 

My również bardzo mocno gratulujemy! 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

M i ł o ś ć . . . 🌿 20.06.2020 _______________ #husbandandwife #wedidit #firstdayofsummer _______________ 📸 @sylwiamorawska.pl

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)
Dodaj komentarz