Kim jest Krzysztof?

Julia Wróblewska opowiedziała o swoim chłopaku

Redakcja PinkWall | 24-06-2020 | skomentuj

Julia Wróblewska opowiedziała o swoim chłopaku

AKPA

Oceń


Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Julia Wróblewska jest zakochana. Chętnie chwaliła się tym faktem na Instagramie, gdzie pozowała ze swoim wybrankiem. Aktorka, która debiutowała na szklanym ekranie jeszcze jako dziecko, dzisiaj jest już dorosłą kobietą i wygląda na to, że udało jej się znaleźć swoje szczęście. Tym bardziej jest to dla niej ważne, ponieważ niejaki Krzysztof wspiera ją w trudnym czasie, jakim jest walka z depresją. Aktorka, dzięki farmakoterapii i psychoterapii, dzielnie porządkuje swoje życie. 

Julia Wróblewska o swoim chłopaku 

Julia jest bardzo aktywna w swoich mediach społecznościowych - porusza tam zarówno ważne tematy, dokumentuje pracę zawodową, a także chętnie dzieli się jakąś częścią swojego życia prywatnego. Niedawno wstawiła zdjęcie z niejakim Krzysztofem i coraz częściej wspólnie z nim pozuje do zdjęć. Poza tym ma mnóstwo innych powodów do radości - w ostatnim czasie bowiem czuje się dużo lepiej. W rozmowie z „Party” zdradziła co nieco o swoim wybranku:

Krzysztofa znam jeszcze z czasów podstawówki. Spotkaliśmy się na nowo tuż przed wybuchem pandemii i od połowy lutego jesteśmy razem

 

  Zobacz także  


Dzisiaj chłopak jest studentem Akademii Wychowania Fizycznego. Jak podkreśla Julka - Krzysztof bardzo wspiera ją w trudnych chwilach i opiekuje się nią, kiedy jej kłopoty wracają: 

To wyjątkowy chłopak o złotym sercu. Wie, jak ze mną postępować, kiedy moje kłopoty wracają. Rozumie mnie i wspiera w chorobie

Wspaniale, że Julka ma kogoś takiego! Życzymy im dużo szczęścia!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Our lil’ family ♥️ #family #ferret #ferrets #cute #pet #couplegoals

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)
Dodaj komentarz