Faktycznie stare i szlachetne?

Małgorzata Rozenek zdradziła imię jakie wybrali z Radkiem Majdanek dla dziecka!

Patrycja | dnia: 27-02-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek zdradziła imię jakie wybrali z Radkiem Majdanek dla dziecka!

AKPA

Oceń


Małgorzata Rozenek ostatnio pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki TVN. Celebrytka przyszła na nią w długiej, czarnej, opiętej sukni, w której eksponowała dumnie swój brzuszek. Jej ciąża jest obecnie jednym z najgorętszych tematów, więc wszyscy chcą wiedzieć wszystko, co dotyczy jej dziecka. Niedawno Rozenek powiedziała, że imię mają już wybrane, ale nie chciała zdradzić co to za imię. W rozmowie z dziennikarzem „Plotka” Rozenek zdradziła, że zaraz po porodzie chciałaby wyjechać z kraju i spędzić ten czas tylko z rodziną. Wyjawiła również, że ma ogromny apetyt i to dlatego tyle przybrała podczas ciąży.

Z kolei dziennikarzowi „Jastrząb Post” celebrytka zdradziła jakie imię, wraz ze swoim mężem Radosławem, wybrała dla swojego syna.

  Zobacz także  

Małgorzata Rozenek zdradziła imię dziecka

Dziennikarzowi „Jastrząb Post” Rozenek powiedziała:

Mamy różne typy. Różne pomysły. A tak naprawdę decyzję zostawiamy sobie na ostatnią chwilę. Chcemy, żeby pasowało do imion i do pełnych form, a także do skrótów. Wybór padł na Edwarda.

Czyli faktycznie, jak mówiła wcześniej, jest to szlachetnie brzmiące imię i dość stare. Z pewnością będzie pasowało również do Stanisława i Tadeusza – imion synów Małgorzaty z poprzedniego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem.

Podoba wam się jej wybór?
Dodaj komentarzArtykuły powiązane