Szok!

Małgorzata Rozenek zagra u Vegi?! Widziano ich razem

Patrycja | dnia: 28-07-2020 | skomentuj

Małgorzata Rozenek zagra u Vegi?! Widziano ich razem

AKPA

Oceń


Małgorzata Rozenek pojawiła się nagle w telewizji TVN, gdzie poprowadziła program „Perfekcyjna Pani Domu”. Okazało się, że ma ukryty talent do prowadzenia tego typu programów i coraz częściej oferowano jej takie zadania. Sama zainteresowana nie ukrywa, że chciałaby próbować swoich sił na wielu różnych innych płaszczyznach. Napisała już kilka książek, wystąpiła w reality-show, a teraz zajmuje się wychowaniem swojego trzeciego syna. Czyżby teraz postanowiła wystąpić w filmie? O wspólnych planach zawodowych Vegi i Rozenek mówiło się już dawno. Najnowsze zdjęcia wskazują na to, że coś jest na rzeczy. 

 

  Zobacz także  

Małgorzata Rozenek i Patryk Vega razem na spotkaniu 

Patryk Vega słynie z tego, że chętnie w swoich filmach przyjmuje do pracy tych samych aktorów, a jednocześnie celebrytów-amatorów, o czym może świadczyć obecność Dagmary Kaźmierskiej z „Królowych Życia”. O tym, że chciałby współpracować z Rozenek mówiono już dawno. 

Teraz plotek nie uciszy już nic. Vega i Rozenek byli bowiem widziani razem w jednej z warszawskich restauracji. Pierwszy pojawił się reżyser, trzymając w ręce bukiet kwiatów. Następnie pojawiła się tam Rozenek, wraz ze swoim menadżerem. Małgosia opuściła restauracje w świetnym nastroju, dzierżąc bukier w dłoni. 

Czy niedługo pojawi się ona w filmie Patryka Vegi? Macie pomysły jaką rolę mogłaby zagrać? 
Dodaj komentarzArtykuły powiązane