To byłoby czwarte dziecko aktorki

Jennifer Garner jest w ciąży? Kilka zdjęć wywołało wielką burzę

Redakcja PinkWall | 22-05-2020 | skomentuj

Jennifer Garner jest w ciąży? Kilka zdjęć wywołało wielką burzę

flickr.com

Oceń


O Jennifer Garner mówiło się nie tylko w kontekście jej roli, ale również o głośnym małżeństwie z Benem Affleckiem. Przez wiele miesięcy wydawali się być niezwykle udanym małżeństwem, ale w 2018 roku rozwiedli się. Wszystko przez problemy Afflecka z alkoholem, a także jego niewierność. Chociaż Garner wspiera byłego męża z nałogiem - postanowiła iść dalej. Nadal wychowują trójkę swoich dzieci, ale aktorka od dwóch lat spotyka się już z Johnem C. Millerem. Para wydaje się być szczęśliwa, a teraz zrobiło się o nich głośno. Wszystko przez domniemaną ciążę Jennifer. 

 

  Zobacz także  


Jennifer Garner jest w ciąży? 

Aktorka już dwa lata spotyka się z biznesmenem Johnem C. Millerem i wydaje się, że tworzą bardzo szczęśliwą parę. Co prawda do tej pory nie mówiło się, że chcieliby wziąć ślub czy mieć dziećmi, jednak najnowsze zdjęcia Garner wywołały sporo plotek. 

Paparazzi przyłapali aktorkę na tym, jak przechadzała się w sportowym stroju w Los Angeles. U aktorki można zauważyć zaokrąglony brzuch. Zaczęły się więc fale spekulacji, czy Garner i Miller spodziewają się dziecka. Aktorka do tej pory nie zabrała głosu w tej sprawie, ale z pewnością media zagraniczne będą miały o czym pisać… 

Jest oczywiście druga możliwość. Może po prostu Jennifer Garner nieco przytyło się podczas izolacji? Przecież doskonale wiemy, że w takich okolicznościach ciężko jest utrzymać nienaganną sylwetkę. 

Być może wszystkiego dowiemy się niebawem. 
Dodaj komentarz