Przesadziła z retuszem?

Fani nie poznali Karoliny Szostak na zdjęciu - "kto to jest?"

Redakcja PinkWall | 27-06-2020 | skomentuj

Fani nie poznali Karoliny Szostak na zdjęciu - "kto to jest?"

AKPA

Oceń


Karolina Szostak bardzo polubiła się z Instagramem. Na tyle, że codziennie pojawiają się na jej profilu nowe fotografie. Nic dziwnego - od czasu, kiedy Szostak osiągnęła swoją wymarzoną sylwetkę, chętnie się nią chwali. Niedawno jednak pochwaliła się zupełnie nową… twarzą. Fani zarzucili jej, że mocno musiała przerabiać swoje zdjęcie, bo zupełnie nie przypomina siebie. Faktycznie - bardzo trudno było ją rozpoznać. 

 

  Zobacz także  


To jeszcze Karolina Szostak czy już nie? 

Gwiazda telewizji postanowiła pochwalić się na Instagramie swoim zdjęciem prosto z Mazur, gdzie właśnie się urlopuje. Karolina Szostak miała na sobie okulary przeciwsłoneczne, a włosy związała w cebulkę. Wydawałoby się, że to okulary sprawią, że fani jej nie rozpoznają. Wystarczy jednak spojrzeć na rysy twarzy Karoliny - w ogóle nie przypomina tam siebie. 

Fani pisali mnóstwo komentarzy z zapytaniami… kto jest na zdjęciu. Na żaden z nich Szostak nie zdecydowała się odpowiedzieć. Być może „nowa twarz” to efekt użycia jednego z instagramowych filtrów? Dziwne jednak, że Karolina Szostak się na to decyduje - w końcu jest piękna i bez nich, a na Instagramie często pokazuje się również bez makijażu. 

No cóż… My rozumiemy konsternację fanów. Też mieliśmy mały problem z rozpoznaniem jej! 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#mazury #deszcz #burza #slonce🌞 #zawsze #wiatr #wlosy @aleksandraoleczekhairstylist #help

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)
Dodaj komentarz