Spędzają izolację razem

Brad Pitt i Jennifer Aniston do siebie wrócili? Podobno są na to dowody

Patrycja | dnia: 29-04-2020 | skomentuj

Brad Pitt i Jennifer Aniston do siebie wrócili? Podobno są na to dowody

wikimedia.org / wikipedia.org

Oceń


Od ich rozstania minęło 15 lat, ale niektórzy nadal wierzą, że Brad Pitt może jeszcze stworzyć związek z Jennifer Aniston. Takie nadzieje skutecznie podsycają kolorowe gazety plotkarskie, a także internetowe portale plotkarskie. Tym razem „New Idea” stwierdziła, że Jen i Brad spędzają ze sobą izolację. W dodatku twierdzą, że mają na to niezbite dowody. Jakie są to dowody? 

 

  Zobacz także  

Jennifer Aniston i Brad Pitt wrócili do siebie? 

Według najnowszych doniesień – Brad i Jennifer izolują się od świata w domu aktorki w Los Angeles. Podobno trwa to już miesiąc. Według „New Idea” – to doświadczenie ich do siebie zbliżyło:  

Całe doświadczenie bardzo ich do siebie zbliżyło. Czują się wdzięczni za wszystko, co teraz mają. Ponieważ nie mieszkają z nikim innym, uznali, że mogą bezpiecznie spędzać czas w dwójkę

Informator tabloidu twierdzi także, że, jego zdaniem, Jennifer nigdy nie przestała kochać Brada. Nawet, kiedy ten złamał jej serce wybierając Angelinę Jolie: 

To zajęło trochę czasu, ale wszystko mu wybaczyła. Przebaczenie odegrało ogromną rolę w ich relacji 

Co jest najciekawsze – „New Idea” twierdzi, że ma zdjęcie, na którym widać jak Brad wychodzi z domu aktorki. Fotografia jest rzekomym dowodem na to, że para do siebie wróciła. Na razie zdjęcia nie pojawiły się nigdzie, a konkurencyjne amerykańskie media uważają, że taka fotografia po prostu nie istnieje.   

Sprawdź również: Darmowe filmy online
Dodaj komentarz