Pomogła im terapia

Angelina Jolie i Brad Pitt w końcu doszli do porozumienia w kwestii dzieci

Marta | dnia: 09-07-2020 | skomentuj

Angelina Jolie i Brad Pitt w końcu doszli do porozumienia w kwestii dzieci

wikipedia.org

Oceń


Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta porządnie wstrząsnęło fanami tej jednej z najgorętszych par show biznesu. Nie da sie ukryć, że w swoim czasie stanowili oni najpopularniejsze hollywoodzkie małżeństwo. Sama historia ich znajomości przypominała amerykański sen – aktorzy zakochali się w sobie na planie filmu „Pan i Pani Smith”. Wkrótce Pitt, dla ukochanej szybko rozwiódł się ze swoją ówczesną żoną, Jennifer Aniston i założył nową rodzinę. Przez długi czas zdawało się, że w związku Jolie i Pitta wszystko układa się pomyślnie. Para z czasem doczekała się aż szóstki dzieci, w tym trójki adoptowanych: Maddoxa, Paxa, Zahary, Shiloh, Knoxa oraz Vivienne.

  Zobacz także  

W pewnym momencie w związku gwiazdorskiej pary nastąpił poważny kryzys. W 2016 roku para podjęła decyzję o separacji, która zakończyła się głośnym rozwodem w 2019 roku.

Jest już zgoda?

Wraz z decyzją o rozstaniu rozpoczęła się kilkuletnia sądowa batalia o prawo do opieki nad dziećmi. Angelina Jolie starała się o otrzymanie wyłącznych praw do opieki nad swoimi pociechami. Twierdziła bowiem, że Pitt ma skłonność do nadużywania alkoholu i nie jest w stanie odpowiednio wywiązywać się z ojcowskich obowiązków. Przez blisko trzy lata dzieci Pitta i Jolie pozostawały w niejasnej sytuacji rodzinnej, co wiązało się z dużym obciążeniem emocjonalnym. Teraz wszystko wskazuje na to, że stosunki u byłych małżonków uległy znacznej poprawie. Jakiś czas temu „Daily Mail” poinformował, że Pitt odwiedził Jolie z dziećmi w willi aktorki, gdzie spędził kilka dobrych godzin. Z kolei informator magazynu „People” twierdzi, że para przeszła terapię rodzinną, dzięki której udało jej się w końcu dojść do porozumienia:

Zdecydowanie potrzebowali pomocy w rozwiązywaniu wszystkich problemów związanych z opieką nad dziećmi i tym, jak Brad może znów być tatą. Dzieci są teraz starsze i nie mają problemu z separacją. (...) Zajęło im to dużo czasu, z dużą ilością terapii rodzinnej, aby dojść do tego punktu.

Informator twierdzi, że obecnie relacje pary aktorów są dobre i już nie ma napięcia, które niszczyło rodzinne stosunki. Ponoć Pitt spędza teraz o wiele więcej czasu z dziećmi, dzięki czemu zarówno on, jak i one są o wiele szczęśliwsi.
Dodaj komentarz