Stara miłość nie rdzewieje?

Colin Farrell i Angelina Jolie są razem?! Para ponoć spotyka się od kilku miesięcy

Patrycja | dnia: 11-05-2020 | skomentuj

Colin Farrell i Angelina Jolie są razem?! Para ponoć spotyka się od kilku miesięcy

Materiały promocyjne filmu "Aleksander"

Oceń


Angelina Jolie i Colin Farrell grali razem w filmie „Aleksander”. To właśnie tam się poznali i niedługo później okazało się, że mają ze sobą romans. Ich miłość nie przetrwała i wydawało się, że jest to tylko przeszłość. Jak się okazuje - nie do końca. Według niektórych źródeł, stara miłość nie rdzewieje. Ponoć Jolie i Farrell postanowili do siebie wrócić, aby sprawdzić, czy nadal coś do siebie czują. 

 

  Zobacz także  

Farrell i Jolie znowu razem? 

Od kilku miesięcy pojawiają się w prasie amerykańskiej doniesienia, jakoby Colin i Angelina znowu byli razem. Potwierdza to informator, do którego dotarł tygodnik „OK!”. Widocznie, mimo upływu ponad 15 lat - para coś do siebie czuła, skoro dali sobie szansę. 

Przez te 15 lat Farrell złamał wiele kobiecych serc. Był również z polską aktorką - Alicją Bachledą-Curuś, z którą doczekał się syna. Jolie z kolei od wielu lat była w związku z Bradem Pittem, z którym wychowywała szóstkę dzieci. 

To nie pierwszy raz, kiedy jakaś gazeta informuje o tym, że para postanowiła do siebie wrócić. Wcześniej pisała o tym „Grazia”, a wcześniej „RadarOnline” informował o ich romansie. 

Źródło miało stwierdzić, że para jest gotowa sprawdzić co się z nimi stanie dalej: 

Oboje są bardzo podekscytowani, że znowu mogą spróbować i sprawdzić, co się stanie 

Kibicujecie im? 
Dodaj komentarz