Aktor ponoć martwi się co na to Jennifer Aniston

Brad Pitt ukrywał, że ma córkę?! Dzisiaj jest dorosłą kobietą

Patrycja | dnia: 04-05-2020 | skomentuj

Brad Pitt ukrywał, że ma córkę?! Dzisiaj jest dorosłą kobietą

wikimedia.org

Oceń


Brad Pitt jest oficjalnie ojcem szóstki dzieci, których doczekał się z Angeliną Jolie: Maddoxa, Zahary, Shiloh, Paxa, Vivienne i Knoxa. Część z nich adoptował z aktorką, kiedy jeszcze byli małżeństwem. Okazuje się, że Brad jest ojcem większej ilości pociech. Według jednego z tabloidów - aktor od wieli lat ukrywał (i ukrywa) jedno ze swoich dzieci. Jak to możliwe i skąd gazeta ma takie informacje?

 

  Zobacz także  

Brad Pitt ukrywa dziecko? 

Według australijskiego tabloidu „New Weekly” pojawiło się zdjęcie aktora, który trzyma na rękach dziecko. Tygodnik twierdzi, że jest to sekretne dziecko Brata, które spłodził podczas kręcenia filmu „Wywiad z wampirem”. Przebywał wtedy w Wielkiej Brytanii w latach 90. i ponoć to właśnie wtedy spłodził swoją córkę. Ponoć romanse Brada były na porządku dziennym i właśnie dlatego doczekał się córki. Według dalszej relacji gazety - dziewczyna jest teraz dorosła. Na okładce, oprócz zdjęcia Brada z małą dziewczynką na rękach, obok pokazane jest zdjęcie z dorosłą kobietą, z zasłoniętą twarzą. Według gazety - to właśnie córka aktora. 

Gazeta pisze również o tym, że Brad Pitt rzekomo bardzo obawia się tego, jak na tę rewelację zareaguje Jennifer Aniston, z którą rzekomo tworzy znowu związek. Ma obawy, że to bardzo wpłynie na ich relację. 

Jaka jest prawda? Wie to jedynie Brad Pitt, ale póki co - nie zabrał głosu w tej sprawie. Również jego rzekoma córka nie ujawniła się, aby powiedzieć, że ma sławnego tatę. Co więc będzie dalej? 
Dodaj komentarz