Kim jest?

Karolina Korwin Piotrowska - dziennikarka z ciętym językiem. Wiek, wzrost, Instagram, mąż, kariera

Redakcja PinkWall | 05-05-2020 | skomentuj

Karolina Korwin Piotrowska - dziennikarka z ciętym językiem. Wiek, wzrost, Instagram, mąż, kariera

AKPA

Oceń


Karolina Korwin Piotrowska to polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, a także felietonistka. Niektórzy będą kojarzyli ją z mocnych komentarzy w Internecie, a inni z kolei z roli jurorki „Top Model”. Niezależnie od tego, skąd ją kojarzycie - warto znać ją lepiej, bo jest szalenie ciekawą postacią. 

Wszystko o: Karolina Korwin Piotrowska 

Imię i nazwisko przy urodzenia: Karolina Sommer
Data urodzenia: 13 stycznia 1971
Zawód: dziennikarka 
Partner: brak informacji 
Dzieci: brak 
Wzrost: 170 cm
Waga: brak informacji 
Instagram: @karolinakp

 

  Zobacz także  


Kariera zawodowa 

W latach 1993-1995 była związana z Radiem Kolor. W latach 1995-2001 była dziennikarką Radia Zet. Prowadziła takie audycje jak „Klub Radia Zet” czy „Mniej więcej serio”. Od 2018 roku prowadzi z Michałem Figurskim „Najgorsze państwo świata” w Antyradiu. Od 2019 roku jest również gospodynią filmowej audycji „Kino na podsłuchu”. 

Od 1998 do 2001 pracowała w stacji „E! Entertainment”. Od 2006 roku związana była z TVN Style, gdzie prowadziła „Magiel towarzyski”. Przez dwie edycje była jurorką w programie „Top Model. Zostań modelką”, a od 2013 do 2016 roku była komentatorką w programie „Na językach”. Była również prowadzącą program „Sława”., „DKF” na TVN Fabuła, a od 2019 roku prowadzi program „Aktualności Filmowe+” w Canal+. 

Pisała dla takich gazet jak „Cosmopolitan”, „Gala”, a także była redaktorką miesięcznika „Sukces”. Od 2008 do 2010 roku była redaktorką naczelną Plejady. Pisała felietony do takich serwisów jak onet, o2 czy wysokie obcasy. 

Życie prywatne 

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Karoliny Korwin Piotrowskiej. Wiadomo, że nie ma ona męża, ani dzieci. Nazwisko nie jest spadkiem po jej mężu, a zmieniła je, aby lepiej brzmiało. Ponoć po to, aby podkreślić, że jest spokrewniona z Gabrielą Zapolską, czyli Marią Korwin Piotrowską. 
Dodaj komentarz