Zdziwieni?

Brad Pitt i Alia Shawkat są w związku? Aktorka odpowiada

Patrycja | dnia: 29-06-2020 | skomentuj

Brad Pitt i Alia Shawkat są w związku? Aktorka odpowiada

flickr.com

Oceń


Życie uczuciowe Brada Pitta interesuje wiele osób. Od czasu rozstania z Angeliną Jolie przypisywano mu dwa scenariusze - wrócił do Jennifer Aniston lub pozostaje w związku z Alią Shawkat, którą na pewno większość zna z „Bogatych bankrutów”. Teraz głos w tej sprawie postanowiła zabrać właśnie Shawkat, a jej wypowiedź co do relacji z Bradem, nie pozostawia żadnych wątpliwości. Są parą, czy nie? 

Alia Shawkat o związku z Pittem 

W listopadzie w mediach mnóstwo było zdjęć, na których Brad Pitt znajdował się w towarzystwie Alii Shawkat, młodszej od aktora o 25 lat. Jednego razu byli razem na wystawie, innym w teatrze, kolejnym w restauracji czy na występie znanego komika. Od razu zaczęto łączyć ich w parę. Ostatnio jednak aktorka w rozmowie z „Vulture” odniosła się do tych rewelacji. 

 

  Zobacz także  

Od razu jasno skomentowała swój domniemany związek i nie zostawiła żadnych wątpliwości: 

Nie jesteśmy parą. Jesteśmy tylko przyjaciółmi 

Aktorka rozwiała tym samym wszelkie plotki o romansie. W dalszej części powiedziała jak to było, kiedy ludzie mówili na potęgę, że ona i Pitt się spotykają: 

Wszyscy moi przyjaciele pytali mnie, o co w tym chodzi. Wysyłali mi moje zdjęcia z Bradem. Czułam się przytłoczona. Czułam się, jakbym była naga w szkole, a wszyscy się na mnie gapili.

Chociaż aktorka jest rozpoznawalna - nie była przygotowana na taką falę popularności, z którą musiała mierzyć się po tym, jak pojawiły się plotki o tym, że jest w związku z Bradem: 

Jestem przyzwyczajona do popularności, ale nie tak ogromnej 

Teraz dalej można łączyć Pitta i Aniston, bo sprawa z Shawkat stała się jasna! 
Dodaj komentarz