Kasia podziękowała Antkowi

Antek Królikowski i Katarzyna Dąbrowska nie są już razem

Redakcja PinkWall | 29-06-2020 | skomentuj

Antek Królikowski i Katarzyna Dąbrowska nie są już razem

AKPA

Oceń


Antek Królikowski po rozstaniu z Julią Wieniawą przez dłuży czas był sam. Później wydawało się, że złapał Boga za nogi - związał się z niejaką Kasią Dąbrowską, która stroniła od mediów i wydawała się być przyjemną, spokojną dziewczyną. Publikowała od czasu do czasu ich wspólne zdjęcia, a czasami towarzyszyła mu na branżowych imprezach, ale w mediach nigdy nie zabrała głosu odnośnie ich relacji. Jak się jednak okazuje - ich związek przeszedł właśnie do przeszłości. 

 

  Zobacz także  


Królikowski rozstał się z Dąbrowską 

Antek zaczął spotykać się z Kasią Dąbrowską w styczniu 2019 roku. Początkowo ukrywali swój związek, a kiedy w końcu, po kilku miesiącach zdecydowali się pokazać razem, wzbudzili niemałą sensację. Mimo to - Kasia Dąbrowska raczej nie pojawiała się na ściankach z ukochanym zbyt często i nigdy nie komentowała ich relacji. Jak się jednak okazuje - ich związek to już przeszłość, o czym poinformowała sama zainteresowana na Instagramie. Na swoim Instagramie opublikowała ich wspólne zdjęcie (którego nie pokażemy, bo Dąbrowska ma prywatny profil na Instagramie), które podpisała w sposób, który nie pozostawia wątpliwości: 

Dziękuję za 1,5 roku. Nie jesteśmy już z Antkiem razem. 

Fani pary napisali dużo komentarzy, w których wyrażają smutek, że ta dwójka nie jest już razem. Na razie Królikowski nie odniósł się do sprawy. 
Dodaj komentarz