Nie przebierała w słowach

Blanka Lipińska oburzona podejrzeniami, że zaszła w ciążę lub zaręczyła się

Redakcja PinkWall | 29-07-2020 | skomentuj

Blanka Lipińska oburzona podejrzeniami, że zaszła w ciążę lub zaręczyła się

AKPA

Oceń


Blanka Lipińska niedawno obchodziła urodziny. Ten czas spędza hucznie - z ukochanym Aleksandrem Baronem w jednym z luksusowych hoteli na Krecie. Już zdążyła jednak wywołać malutki skandal, kiedy tylko powiedziała, że docenia pobyt w tym hotelu, gdzie dzieci nie mają wstępu. Pisarka wyznała, że pobyt jest bardzo udany, a ona ma za sobą wiele wspaniałych niespodzianek. Mało tego - wyznała, że to najlepsze urodziny w jej życiu, a to wszystko dzięki Alkowi. Nie chciała jednak zdradzać szczegółów odnośnie prezentów, ale zaznaczyła, że ostatnia doprowadziła ją do łez. I to zaczęło lawinę spekulacji. 

 

  Zobacz także  


Blanka Lipińska odnosi się do słów internautów 

Po otrzymaniu takich oszczędnych informacji - internauci zaczęli prześcigać się w domysłach, co Baron mógł dać Blance, że jest ona aż tak szczęśliwa. Jak można się domyślić: były dwa główne obozy. Jedni mówili, że Alek oświadczył się Blance, a drugi, że będą mieli dziecko. Jeden z komentarzy został udostępniony przez pisarkę: 

Jesteś w ciąży! Gratulacje! 

Postanowiła na jego przykładzie wyrazić swoje niezadowolenie takimi domysłami: 

Odnośnie moich urodzin. Serio uważacie, że ciąża albo zaręczyny to prezent? Jedno i drugie to deklaracja odpowiedzialności, to decyzja dwóch osób, a nie kwestia podarunku, to wspólnota, o której decyduje dwoje ludzi. Tak bardzo nie rozumiem świata, w którym przyszło mi żyć, gdzie szczęście kobiety sprowadzane jest do ciąży albo małżeństwa

Ma rację?
Dodaj komentarzArtykuły powiązane