Robi wrażenie?

Zobacz jak Roznerski wyglądał 21 LAT TEMU. [ZDJĘCIE]

Redakcja PinkWall | 30-01-2020 | skomentuj

Zobacz jak Roznerski wyglądał 21 LAT TEMU. [ZDJĘCIE]

AKPA

Oceń


Do Mikołaja Roznerskiego wzdycha pełno kobiet. Codziennie raczą go komplementami na jego profilu na Instagramie. Kiedy okazało się, że ma dołączyć do obsady „Ojca Mateusza” - kobiety w komentarzach piały z zachwytu i twierdziły, że „teraz to chętniej by zaczęły chodzić do kościoła”. Okazuje się, ze jak to zawsze w życiu bywa – kiedyś Roznerski wcale nie wyglądał jak amant, a jak zwykły chłopak z sąsiedztwa. Czas zadziałał jednak na jego korzyść i dzisiaj może cieszyć się ze swojego miana „jednego z najprzystojniejszych mężczyzn w show biznesie”.

  Zobacz także  


Kiedy aktor podzielił się swoim zdjęciem z młodości na Instagramie – kobiety od razu zaczęły pisać, że z „brzydkiego kaczątka zamienił się w pięknego łabędzia”.

Roznerski kiedyś

Mikołaj pochwalił się na Instagramie swoim zdjęciem, na którym można zobaczyć jak wyglądał 21 lat temu. Opatrzył to podpisem:

1999 rok z siostrą #wspominki

Ponad dwie dekady temu Roznerski zdecydowanie nie wyglądał nawet w połowie tak, jak wygląda dzisiaj. Panie zrobiły prawdziwe zamieszanie w komentarzach i chętnie „słodziły” swojemu idolowi.

Przemiana robi wrażenie?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

1999 r. z siostra 🤪😳🤓 #wspominki #szeroko #rozstawione #łokcie @roznel_dzik ☺️😜🤓

Post udostępniony przez Mikołaj Roznerski (@mroznerski)
Dodaj komentarz