Nie będzie go w tym roku?

Mikołaj Roznerski odwołał ślub z Adrianą Kalską?

Redakcja PinkWall | 03-06-2020 | skomentuj

Mikołaj Roznerski odwołał ślub z Adrianą Kalską?

AKPA

Oceń


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski od wielu miesięcy są zaręczeni. Para poznała się na planie „M jak miłość”, gdzie mieli grać… parę zakochanych. Widocznie tak bardzo im się to spodobało, że postanowili swoje uczucia z serialu przenieść do prawdziwego życia. Tworzą szczęśliwy związek, a w 2019 roku, w Wenecji, zaowocowało to zaręczynami. W ogóle nie komentowali tego, że się zaręczyli, ale wiadomo było, że coś jest na rzeczy, ponieważ planowali ślub. Roznerski zmienił jednak plany. 

 

  Zobacz także  


Mikołaj Roznerski i ślub z Adrianą Kalską 

Tygodnik „Świat & Ludzie” ogłosił, że para nie zamierza jednak się pobrać. Ja się okazuje - Mikołaj postanowił odwołać ślub. Para miała bowiem plany pobrać się tam, gdzie Mikołaj oświadczył się Adrianie, czyli we Włoszech. Pandemia mocno pokrzyżowała te plany. Przez chwilę pojawił się również pomysł, aby zrobić to w Polsce. Jak się okazuje - to już nieaktualne. Jak zdradził znajoma pary w „Fakcie”: 

Mikołaj stwierdził, że nie ma co się śpieszyć i organizować na szybko najważniejszego przyjęcia w życiu. Dlatego zrezygnowali z terminu wakacyjnego. Chcą, by ślub był jak z bajki, więc postanowili go przenieść na przyszły rok

No cóż. Może faktycznie lepiej poczekać, aby mieć wymarzony ślub jak z bajki? Przecież to taki ważny moment, taka ceremonia, którą pamięta się do końca życia. Szczególnie, że do tej pory ani Kalska, ani Roznerski, nie byli w związku małżeńskim i chcą, aby to był ich jeden, jedyny ślub. 
Dodaj komentarz