Kim jest?

MaRina - piękna żona Szczęsnego. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Redakcja PinkWall | 30-01-2020 | skomentuj

MaRina - piękna żona Szczęsnego. Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Marina Łuczenko dla wielu już na zawsze zostanie córką Darka z „39 i pół”. Inni z kolei będą kojarzyli ją z jej działalności muzycznej. Nie wszyscy jednak wiedzą jak bardzo obrotna i zdolna jest Łuczenko. Kim jest Marina?

Wszystko o: Marina Łuczenko

Pełne imię i nazwisko: Marina Łuczenko-Szczęsna
Pseudonim: MaRina
Data i miejsce urodzenia: 3 lipca 1989, Winnica (dziś terytorium Ukrainy)
Zawód: piosenkarka, autorka
Partner: Wojciech Łozowski „Łozo”, Łukasz Mróz „Mrozu”, Wojciech Szczęsny (mąż od 2016 - obecnie)
Dzieci: Liam (2018)
Wzrost: 168 cm
Waga: ok. 50 kg
Instagram: @marina_official

Młodość

Urodziła się w Winnicy w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich (dzisiaj jest to terytorium Ukrainy). Kiedy miała dwa lata, wraz z bratem i rodzicami, przeprowadziła się do Polski, skąd pochodzą jej dziadkowie. Na stałe osiedli w Stalowej Woli.
Marina jest absolwentką szkoły muzycznej I stopnia w klasie fortepianu oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.

  Zobacz także  


Kariera muzyczna

Jej talent odkrył ojciec, który był muzykiem. Trzykrotnie udało jej się wygrać Międzyszkolny Festiwal w Stalowej Woli. W 1998 roku zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie. Brała udział w takich programach jak „Szansa na sukces” czy „Droga do gwiazd”. W 2004 roku wcieliła się w rolę Julii w musicalu Józefowicza pt. „Romeo i Julia” w Studio Buffo.
W 2007 roku wzięła udział w konkursie „New Wave”, gdzie uplasowała się na trzecim miejscu. W 2010 roku podczas grali VIVA Comet 2010 wykonała premierowo utwór „Glam Pop” i jej kariera powoli zaczęła się kralować.
Wylansowała akie piosenki jak „Takin’ Ya Rock Out”, „Hiding in the Water” i piosenkę z Jamesem Arthurem - „Let me love the lonely”.
Brała udział w projekcie 21 Allstars i nagrała piosenkę z Mrozu - „Wenus Mars”.
Była uczestniczką programu „Taniec z gwiazdami”. Pojawiła się w serialu „39 i pół”, a także gościnnie w serialu „Usta usta”. Była twarzą marki modowej Levi’s.

Życie prywatne

Spotykała się z Wojciechem „Łozo” Łozowskim, czyli wokalistą zespołu Afromental, a także piosenkarzem Łukaszem „Mrozu” Mrozem. W 2013 roku związała się z Wojciechem Szczęsnym, z którym zaręczyła się w 2015 roku. Ich ślub odbył się w 2016 roku, a podczas przyjęcia weselnego zaśpiewał sam James Arthur. W 2018 roku na świat przyszedł ich syn – Liam.

Przeszła operację usunięcia polipa lewej struny głosowej.
Dodaj komentarz