Gratulacje!

Joanna Moro powitała na świecie swoje trzecie dziecko!

Redakcja PinkWall | 31-01-2020 | skomentuj

Joanna Moro powitała na świecie swoje trzecie dziecko!

AKPA

Oceń


Joanna Moro to aktorka, która sławna jest dzięki roli Anny German. Gwiazda ma poukładane życie osobiste – ma wspaniałego męża, a także pełną rodzinę. Do tej pory składała się ona z dwóch synów – Mikołaja i Jeremiego. Teraz gwiazda powitała na świecie kolejne dziecko i jest to dziewczynka. Praktycznie od razu po porodzie pochwaliła się ze swoimi fanami zdjęciem z jednego z warszawskich szpitali.

  Zobacz także  


Trzeba przyznać, że nawet po porodzie Moro wygląda bardzo uroczo, a córeczka jest urocza.

Moro urodziła

Na zdjęciu, które udostępniła na Instagramie, można zobaczyć jak karmi malutką córeczkę piersią i zachwycona informuje swoich fanów:

Od dziś rano jest już z nami Nasza Kochana Kruszynka, Nasza Miłość i Wielka Radość!!!

W komentarzach pod wpisem zrobiło się gęsto od komentarzy z gratulacjami i życzeniami zdrowia dla mamy i dzidziusia. My również dołączamy się do życzeń!

Przypomnijmy, że do niedawna ciąża aktorki była szeroko komentowana w sieci. Aktorka nie rezygnowała z aktywności m.in. ćwiczyła jogę, a także oddawała się morsowaniu, co wzbudzało przerażanie i protest wśród jej fanów. Obawiali się, że to niebezpieczne dla jej nienarodzonego dziecka. Jak widać na zdjęciu – obawy były bezpodstawne bo jej córka wygląda na kompletnie zdrowego noworodka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Od dziś rano jest już z nami Nasza Kochana Kruszynka, Nasza Miłość i Wielka Radość!!!

Post udostępniony przez JOANNA MORO (@joannamoro.official)
Dodaj komentarz