Kim jest?

Mikołaj Roznerski – Marek z filmu „Fighter”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

Redakcja PinkWall | 14-09-2020 | skomentuj

Mikołaj Roznerski – Marek z filmu „Fighter”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

AKPA

Oceń


Mikołaj Roznerski to polski aktor, który należy do najlepiej zapowiadających się gwiazd młodego pokolenia. Popularność przyniósł mu nie tylko udział w licznych serialach telewizyjnych, ale również w produkcjach filmowych oraz przedstawieniach teatralnych. Wiele emocji budzą jego kolejne związki, których temat wciąż jest poruszany na łamach mediów plotkarskich. Sprawdźcie, jak dużo o nim wiecie.

Wszystko o: Mikołaj Roznerski

Data i miejsce urodzenia: 6 grudnia 1983, Wrocław
Zawód: aktor, prezenter telewizyjny
Partnerka: Marta Juras (rozstanie w 2014), Adriana Kalska (2019-)
Dzieci: Antoni (ur. 2011)
Wzrost: 190 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @mroznerski

  Zobacz także  


Kariera

Mikołaj Roznerski aktorstwem zaczął się interesować już w liceum, gdzie występował w szkolnych przedstawieniach. W 2008 roku ukończył wrocławską filię Wyższej szkoły Teatralnej w Krakowie na Wydziale Lalkarskim. Ma za sobą również studia na Wydziale Teatralnym Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze. W 2007 roku związał się z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie, w którym występował do 2011 roku. Wkrótce zaproponowano mu udział w serialu „M jak miłość”, w którym wcielił się w postać Marcina Chodakowskiego. Z czasem zaczął pojawiać się w takich produkcjach jak „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Ratownicy”, „Komisarz Alex”, „To nie koniec świata”, „Na Wspólnej” czy „Prawo Agaty”. Na dużym ekranie zadebiutował w 2012 roku w filmie „Supermarket”. Aktor znany jest również z takich filmów jak „Chce się żyć” czy „Fighter”.

Życie prywatne

Podczas studiów aktor związał się z Martą Juras. W 2011 roku na świat przyszedł ich syn Antoni. Po rozstaniu, które nastąpiło w 2014 roku, Roznerski spotykał się z Olgą Bołądź. Później krążyły plotki o jego romansie z Alicją Bachledą-Curuś, jednak nie zostały przez nich potwierdzone. Obecnie gwiazdor jest związany z Adrianą Kalską.
Dodaj komentarz