Kolejna medialna przepychanka

Marcelina Zawadzka odpowiedziała Violi Kołakowskiej. Ta nieco odwraca kota ogonem

Patrycja | dnia: 26-05-2020 | skomentuj

Marcelina Zawadzka odpowiedziała Violi Kołakowskiej. Ta nieco odwraca kota ogonem

AKPA

Oceń


Nie dalej niż wczoraj pisaliśmy o tym, co wydarzyło się niedawno w programie „Pytanie na śniadanie”. Kołakowska poparła Brzozowskiego, który stwierdził, że w programie, że doktor Michał Sutkowski jest opłacany za straszenie ludzi koronawirusem. Marcelina Zawadzka próbowała nieco ostudzić zapędy sportowca, czym naraziła się celebrytce. Ta skomentowała, że jest „owieczką na smyczy przyklaskującą propagandzie”. Więcej możecie o tym przeczytać tutaj. W rozmowie z Pudelkiem Marcelina Zawadzka mocno skomentowała ten zarzut. Viola Kołakowska postanowiła skomentować jej wypowiedź. 

Viola Kołakowska vs Marcelina Zawadzka 

Viola Kołakowska jest znana ze swojej koronasceptycyzmu. Celebrytka jest przekonana, że pandemii nie ma, nawoływała ludzi do wychodzenia z domu i nienoszenia maseczek. Według niej za sytuację na świecie odpowiada Bill Gates, który szczepionkami chce doprowadzić do depopulacji na Ziemi. Ostatnio mocno oberwało się od niej Marcelinie Zawadzkiej. Ta w rozmowie z Pudelkiem skomentowała słowa Kołakowskiej: 

Być może Viola uwierzyła, że jako znana osoba jest ekspertką także w dziedzinie nauk medycznych. Ja uważam jednak, że w sprawach dotyczących ludzkiego zdrowia i życia lepiej być słuchającą ekspertów "owieczką" niż głoszącym pseudonauki baranem. Generalnie, niezależnie od tematu, polecam branie pod uwagę głosów rzetelnych ekspertów. Na słuchanie tych, którym brakuje nie tylko elementarnej wiedzy, ale jak widać i klasy, szkoda życia 

 

  Zobacz także  

Violi oczywiście nie spodobało się to, co powiedziała o niej Zawadzka. Dlatego umieściła na swoim InstaStories screen z artykułu, który pojawił się na Pudelku i skomentowała to emotikoną „puszczającą oko”, a także płaczącą ze śmiechu. Ponownie pochwaliła jednak Brzozowskiego: 

Wojciechu Brzozowski, jeszcze raz bravo! 

Do dyskusji włączył się również bohater całej dyskusji - doktor Michał Sutkowski. W rozmowie z Onetem powiedział: 

Później niech każdy się głęboko zastanowi, kto w tej rozmowie miał rację i jak kto się zachował. Myślę, że wszyscy będziemy potrafili sobie odpowiedzieć na to pytanie

Chyba Zawadzka trafiła w jakiś czuły punkt, dlatego Kołakowska postanowiła skomentować to tylko w taki sposób. A może się mylimy i zaraz pojawi się jakaś wypowiedź o Miss Polski? 
Dodaj komentarz