Kim jest?

Marcelina Zawadzka - miss, która prowadzi "Pytanie na śniadanie". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż

Patrycja | dnia: 26-05-2020 | skomentuj

Marcelina Zawadzka - miss, która prowadzi "Pytanie na śniadanie". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż

AKPA

Oceń


Marcelina Zawadzka to polska modelka, a od pewnego czasu również prezenterka telewizyjna i aktorka. Można oglądać ją w niektóre poranki w programie „Pytanie na śniadanie”. Chcecie lepiej poznać blond piękność? Koniecznie czytajcie dalej! 

Wszystko o: Marcelina Zawadzka 

Data i miejsce urodzenia: 25 stycznia 1989, Malbork 
Zawód: aktorka, modelka, prezenterka telewizyjna 
Partner: brak informacji 
Dzieci: brak 
Wzrost: 180 cm 
Waga: ok. 55 kg 
Wymiary: 90-63-90 
Instagram: @marcelina_zawadzka

 

  Zobacz także  

Kariera 

W 2003 roku próbowała swoich sił w modelingu i udało jej się zdobyć tytuł Miss Malborka Nastolatek. W 20111 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, kiedy reprezentowała województwo pomorskie. Jako reprezentantka Polski w Konkursie Miss Universe 2012, jako pierwsza Polka od 1989 roku, zakwalifikowała się do czołowej szesnastki. Od 2013 roku pracuje w telewizji. Prowadziła i prowadzi takie programy jak „Pytanie na Śniadanie”, „The Voice of Poland”, „Bake Off - Ale ciacho!”. 

Brała udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, a także w programie „Dance, dance, dance”. Grała w serialu „Pierwsza miłość” czy „Na sygnale”. 

Życie prywatne 

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym prezenterki. Nie wiadomo, czy jest zakochana, bo sama zainteresowana o tym nie mówi. Być może kiedyś się dowiemy. 
Dodaj komentarz