Kim jest?

Viola Kołakowska – Luba z „Egoistów”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

Marta | dnia: 15-09-2020 | skomentuj

Viola Kołakowska – Luba z „Egoistów”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

AKPA

Oceń


Viola Kołakowska to polska aktorka i modelka, której największą popularność przyniosły występy w takich produkcjach jak „Na dobre i na złe”, „Kryminalni”, „Egoiści” czy „Dzień świra”. Przez wiele lat była związana z Tomaszem Karolakiem, a ich głośne rozstanie pilnie śledziły polskie media plotkarskie. Chociaż gwiazda coraz rzadziej pojawia się na ekranie, wciąż cieszy się dużą popularnością. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Viola Kołakowska

Pełne imię i nazwisko: Violetta Kołakowska, z domu Wioletta Kołek
Data i miejsce urodzenia: 13 lipca 1977, Chorzów
Zawód: aktorka
Partner: Tomasz Karolak (2006-2017)
Dzieci: Lena (2007), Leon (2013)
Wzrost: 174 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @violakolakowska

  Zobacz także  

Kariera

Viola Kołakowska karierę rozpoczęła w połowie lat dziewięćdziesiątych jako modelka. Współpracowała wówczas z Teresą Rosati i firmą odzieżową Hexeline. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1998 roku w filmie „Billboard”. Wkrótce zaczęła występować w serialach telewizyjnych, między innymi w „Trędowatej”, w której wcielała się w Melanię Górską oraz gościnnie w „Rodzinie zastępczej”. W 2000 roku jej zdjęcia pojawiły się w magazynie „CKM”, a rok później w „Playboyu”. Największą popularność aktorce przyniosły role w licznych produkcjach telewizyjnych, takich jak „Graczykowie, czyli Buła i Spóła”, „Szpital na perypetiach”, „Zostać miss”, „Dziupla Cezara”, „Na dobre i na złe” czy „Kryminalni”. Gwiazda ma też na swoim koncie udział w znanych polskich filmach, między innymi w „Quo Vadis”, „Egoistach” i „Dniu świra”. Pracowała także jako stylistka w „Dzień Dobry TVN”.

Życie prywatne

Aktorka pochodzi z Chorzowa i jest bratanicą Romana Kostrzewskiego, byłego wokalisty zespołu Kat. W latach 2006-2017 roku była związana z aktorem Tomaszem Karolakiem. Ma z nim urodzoną w 2007 roku córkę Lenę i syna Leona, który przyszedł na świat w 2013 roku.
Dodaj komentarz