My nie polecamy

Viola Kołakowska dzieli się przemyśleniami na Instagramie. Zachęca do... wychodzenia z domu

Patrycja | dnia: 09-04-2020 | skomentuj

Viola Kołakowska dzieli się przemyśleniami na Instagramie. Zachęca do... wychodzenia z domu

AKPA

Oceń


Viola Kołakowska kolejny raz postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami ze swoimi fanami. Twierdzi, że znów należy wrócić do pełni życia, do normalnego funkcjonowania, i przerwać domową izolację. Stwierdziła, że wszystko to, co się stało, to jedynie próba ograniczenia naszej wolności. Celebrytka stwierdziła, że zalecenia rządu i specjalistów, aby zostać w domu to „paranoja”. Zaapelowała do swoich fanów, aby chronić się przed czymś innym niż przed koronawirusem – „przed brakiem możliwości życia”. 

Viola Kołakowska szokuje 

Partnerka Tomasza Karolaka po raz kolejny ze swoimi fanami postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami i mądrościami, które dotyczą pandemii koronawirusa. Nagrała wideo, w którym opowiedziała o tym, że ma dosyć domowej izolacji i wpadła na pomysł, aby stworzyć akcję, którą oznaczać na Instagramie będzie #wychodzęzdomużebyprzeżyć. 

 

  Zobacz także  

Przyszło dzisiaj do mnie coś takiego, żeby stworzyć inicjatywę z hasztagiem, "Wychodzę z domu, żeby przeżyć". Myślę, że najwyższa pora, żeby przerwać tę paranoję. Oczywiście z zachowaniem bezpieczeństwa i tego, żeby to wychodzenie i ten powrót do funkcjonowania był bezpieczny. Głównie trzeba zadbać o to, żeby starszych odseparować i im pomagać oraz tym, którzy mają upośledzoną odporność. Natomiast zacznijmy normalnie funkcjonować, bo będzie dramat. Będzie dramat dla wszystkich innych, których jest więcej

- rozpoczęła. Kołakowska doszła do wniosku, że kolejny tydzień izolacji nie sprzyja nikomu i po prostu należy to przetrwać. 

Chrońmy się wszyscy, nie tylko chorych i siebie przed chorobą, ale też degeneracją, przed brakiem możliwości życia. No bo to nie jest życie, umówmy się. I nie chcę słyszeć tekstów: Tak ci źle, bo siedzisz w domu? Tak, ludziom jest źle. I nie chodzi o to, że tak jest nam super, bo siedzimy w domu i możemy oglądać telewizję. Nie na tym życie polega. Nie wiem, czy wiecie, że jest coś takiego jak zdrowie psychiczne, o które trzeba dbać tak samo. Nie powiem o sytuacji gospodarczej, bo o tym nie trzeba nawet mówić

Nawoływała również do tego, aby zastanowić się nad tym, czy wszystko to co się dzieje – jest w ogóle legalne. Powiedziała tutaj o nadawaniu mandatów i sprawdzaniu przez policjantów. 

My jednak polecamy słuchać specjalistów z WHO, którzy naprawdę dzielnie walczą o to, aby zdusić pandemię. Raczej nie polecamy słuchać w tej kwestii influencerów, którzy mówią takie rzeczy. Chyba, że zależy nam na powtórzeniu „Scenariusza Włoskiego”.
Dodaj komentarz