Kim jest?

Sandra Kubicka - piękna modelka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, kariera

Redakcja PinkWall | 26-01-2020 | skomentuj

Sandra Kubicka - piękna modelka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, kariera

AKPA

Oceń


Sandra Kubicka to modelka młodego pokolenia, która obecnie bryluje w amerykańskim świecie mody. Niedawno można było oglądać ją w programie „Taniec z gwiazdami”, ale wiele osób w Polsce kojarzy ją ze skandalu z psem, w którym brała udział z Opozdą. Kim jest Sandra Kubicka?

Wszystko o: Sandra Kubicka

Data i miejsce urodzenia: 22 stycznia 1995, Łódź
Zawód: modelka
Partner: Kaio Alvesem Goncalvesem (2019-obecnie)
Dzieci: brak
Wzrost: 174 cm
Waga: ok. 53 kg
Wymiary: 82 – 61 – 86 cm
Instagram: @sandrakubicka

  Zobacz także  


Kariera

Kiedy miała 13 lat jej matka wysłała ją na konkurs, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek. Doszła do finału, ale odmówiła występu w etapie, gdzie prezentowało się swój talent. Została zdyskwalifikowana, ale mimo to kilka tygodni później odezwali się do niej organizatorzy konkursu, którzy zaproponowali jej kontrakt z agencją Next Model Management. Pracowała więc jako modelka dla wielu firm m.in. dla Bonprix. Wystąpiła w kilku teledyskach, a najczęściej można oglądać ją w sesjach zdjęciowych dla wielu największych magazynów branżowych. W 2015 roku była jedną z głównych modelek Asos. Ww 2017 roku zaprezentowała się w amerykańskim wydaniu magazynu „Playboy”.
W Polsce jest reprezentowana przez „Avant Models”.
Zajęła trzecie miejsce w programie rozrywkowym „Taniec z gwiazdami”, który emitowany jest w stacji Polsat.

Życie prywatne

Wiele osób wytyka jej dość burzliwe życie prywatne. Była zaręczona z francuskim Djem Cedrikiem Gervaisem i związana z brazylijskim modelem Amadeo Leandro. Od 2019 roku jest w związku z Kaio Alvesem Goncalvesem, z którym jest zaręczona. W 2020 roku, w lipcu, mają pobrać się na dwóch ceremoniach – w Miami i w Polsce.
Wyznała, w 2019 roku, że cierpi na zespół wielotorbielowatych jajników.
Dodaj komentarz