Kim jest?

Zac Efron - filmowy Troy Bolton. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka

Redakcja PinkWall | 26-01-2020 | skomentuj

Zac Efron - filmowy Troy Bolton. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka

cheatsheet.com

Oceń


Zac Efron przez wiele lat kojarzony był jedynie ze swoją rolą w musicalu Disneya - „High School Musical”. Rzesze młodych fanek kochały się w nim z powodu tej roli. Teraz znacznie zmienił swój wizerunek i można było to zobaczyć w filmie o seryjnym mordercy – Tedzie Bundym. Kim tak naprawdę jest Efron?

Wszystko o: Zac Efron

Pełne imię i nazwisko: Zachary David Alexander Efron
Data i miejsce urodzenia: 18 października 1987, San Luis Obispo
Zawód: aktor, piosenkarz
Partnerka: Vanessa Hudgens (2005-2010)
Dzieci: brak
Wzrost: 173 cm
Waga: ok. 78 kg
Instagram: @zacefron

  Zobacz także  


Kariera

Swoje zainteresowanie aktorstwem przejawiał już w wieku jedenastu lat – chodził na lekcję śpiewu i występował w szkolnych przedstawieniach. Jego nauczycielka literatury skierowała go do znanego jej agenta w LA. Dostawał wtedy epizodyczne role, ale w 2003 roku pojawiła się perełka, która nieco otworzyła mu wrota do kariery. Wcielił się w rolę jednego z dwóch autystycznych bliźniaków w filmie telewizyjnym „Droga po marzenia”. To był strzał w dziesiątkę, ponieważ po tym odezwało się do niego Disney Channel. W 2006 roku został więc oficjalnie Troyem Boltonem w „High School Musical”. W 2007 roku zagrał w filmie „Lakier do włosów”, a później w 2. części hitu „High School Musical”. W 2008 roku ostatni raz wcielił się w rolę Troya Boltona w 3. części filmu.
Występował również w „Znów mam 17 lat”, „Charlie St. Cloud”, filmie „Sąsiedzi” czy „Podły, zły, okrutny”.

Życie prywatne

Przez 5 lat (2005-2010) był związany z aktorką, z którą występował w filmie „High School Musical” - Vanessą Hudgens. Później łączono go m.in. z Lily Collins czy Alexandrą Daddario. Obecnie nie wiadomo z kim, i czy w ogóle z kimś, spotyka się Zac Efron.
Dodaj komentarz