Kim jest?

Rafał Brzozowski - rozśpiewany prowadzący. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

Redakcja PinkWall | 05-02-2020 | skomentuj

Rafał Brzozowski - rozśpiewany prowadzący. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

AKPA

Oceń


Rafał Brzozowski został uznany za najlepszą „osobowość telewizyjną” w plebiscycie „Telekamery Tele Tygodnia”. Jest on wszechstronnie utalentowany – jest piosenkarzem i prezenterem telewizyjnym. Kiedyś ćwiczył zapasy. Czego się nie dotknie – odnosi w tym sukcesy. Kim dokładnie jest Rafał Brzozowski?

Wszystko o: Rafał Brzozowski

Data i miejsce urodzenia: 8 czerwca 1981, Warszawa
Zawód: piosenkarz, prezenter
Partnerka: Anna Tarnowska (obecnie)
Dzieci: brak
Wzrost: 183 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @rafal_brzozowski_official

Młodość

Dorastał w Nowym Dworze Mazowieckim. Ma dwóch młodszych braci – Pawła i Adama. Kiedy miał 10 lat zaczął ćwiczyć grę na pianinie i gitarze. Studiował na AWF – zdobył wykształcenie nauczyciela wychowania fizycznego. Przez długi czas brał udział w zapasach – zdobył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski w 2006 roku, a także brał udział w meczach Reprezentacji Artystów Polskich. Z powodu swojej kontuzji kręgosłupa był zmuszony przerwać karierę sportową.

  Zobacz także  


Kariera muzyczna

Zaczynał swoją karierę od wystąpienia w programie „Szansa na sukces” w 2002 roku. Wcześniej występował w zespole K.Martin, później śpiewał w zespole „Emigranci” i był również członkiem grupy „Mono”.
Prawdziwa popularność czekała na niego w 2011 roku, kiedy wziął udział w przesłuchaniach do „The Voice of Poland”. W drużynie Andrzeja Piasecznego doszedł wysoko – odpadł tuż przed finałem.
Piosenkę „Tak blisko” śpiewali chyba wszyscy – otrzymał za ten hit nagrodę telewidzów w kategorii „Hit lata” na gali Eska Music Awards 2012. Od tego czasu nieustannie gdzieś występuje, ale od 2014 roku nie wydał póki co żadnej płyty.

Pozostałe przedsięwzięcia

Był uczestnikiem programu „Taniec z gwiazdami”. Od 2017 roku prowadził „Koło Fortuny”, aż w 2019 roku zamienił się z Norbim. Od tego momentu jest prowadzącym „Jaka to melodia?”. Był opiekunem jednej z drużyn w show „Mali giganci”.
W 2020 roku został uhonorowany „Telekamerą” w kategorii „ osobowość telewizyjna”.
Dodaj komentarz