Aktor skomentował

Marcin Bosak nie wróci do "Tańca z gwiazdami". Dlaczego?

Redakcja PinkWall | 24-06-2020 | skomentuj

Marcin Bosak nie wróci do "Tańca z gwiazdami". Dlaczego?

AKPA

Oceń


Marcin Bosak to polski aktor, którego zapewne wiele osób zna z roli w „M jak miłość”. Później występował w wielu innych produkcjach, a także grał w teatrach. Powrócił na języki wszystkich, kiedy okazało się, że weźmie on udział w kolejnej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”. Niestety, z powodu pandemii koronawirusa zdecydowano się na zawieszenie programu i reaktywację jesienią. Jak się okazuje - to chyba koliduje z planami Bosaka, który zdecydował się zrezygnować z udziału w show „Taniec z Gwiazdami”. Dlaczego dokładnie? 

Marcin Bosak rezygnuje z „Tańca z Gwiazdami” 

Program został zawieszony po drugim odcinku. Produkcja postanowiła, że edycja zostanie wznowiona wtedy, kiedy sytuacja na to pozwoli. Po paru miesiącach, jakie minęły od ogłoszenia decyzji, Polsat poinformował, że powoli można wznawiać program. Najprawdopodobniej aktorzy ćwiczenie swoich układów rozpoczną pod koniec sierpnia, a już 4 września będzie można oglądać ich na parkiecie. 

 

  Zobacz także  


Jak się jednak okazuje - zabraknie Marcina Bosaka, który tańczył w duecie z Wiktorią Omyłą. O decyzji aktora poinformował „Fakt.pl” informator, który związany jest z programem: 

Ładnie podziękował stacji za udział w show 

Marcin Bosak również odniósł się do tych rewelacji, ale nie mógł powiedzieć niewiele więcej: 

Nie mogę się na ten temat wypowiadać. Jestem związany kontraktem

Wielka szkoda! Ale zobaczymy resztę gwiazd tej edycji, czyli Julię Wieniawę, Annę Karwan, Tomasza Oświecińskiego, Bogdana Kalusa, Sylwestra Wilka, Edytę Zając, Nicole Bogdanowicz, Mikołaja Jędruszczaka, Sylwię Lipkę oraz Milenę Rostowską-Galant. 

Czekacie na powrót „Tańca z gwiazdami”? 
Dodaj komentarz