Kim jest?

Marcin Bosak - uczestnik "Tańca z gwiazdami". Wiek, wzrost, waga, Instagram, dzieci, kariera

Patrycja | dnia: 11-03-2020 | skomentuj

Marcin Bosak - uczestnik "Tańca z gwiazdami". Wiek, wzrost, waga, Instagram, dzieci, kariera

AKPA

Oceń


Marcin Bosak jest polskim aktorem filmowy, teatralnym i teatru telewizji. Głośno było o nim w momencie rozstania się z jego wieloletnią partnerką. Teraz można obserwować go w jednym z programów rozrywkowych, emitowanym na Polsacie. Kim jest Bosak?

Wszystko o: Marcin Bosak

Data i miejsce urodzenia: 9 września 1979, Łódź
Zawód: aktor
Partnerka: Monika Pikuła (2002-2017; rozstanie), Maria Dębska (obecnie)
Dzieci: Władysław, Jan
Wzrost: 177 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @bosak.marcin

Młodość

Urodził się i wychowywał w Łodzi. Ma młodszą siostrę Annę, która jest finalistką programu „You Can Dance”. Uczęszczał do III LO im. Tadeusza Kościuszki w Łodzi. W 2003 roku ukończył on Akademię Teatralną w Warszawie. Kilkukrotnie był mistrzem Polski juniorów w karate.

  Zobacz także  

Kariera

Po raz pierwszy trafił na mały ekran w filmie telewizyjnym „Z piosenką na Belweder”. Występował gościnnie w takich serialach jak „Na dobre i na złe” czy „Miodowe lata”. Stał się popularny po roli Kamila Gryca w serialu „M jak Miłość”.
W 2002 roku zadebiutował w roli kelnera w sztuce „Rewizor”. Za rolę Judasza w spektaklu „Żegnaj, Judaszu” otrzymał nagrodę Związku Artystów Scen Polskich.
W 2012 roku związał się z Teatrem Studio w Warszawie. Niedawno można było oglądać go w serialu „Chyłka – Kasacja”. Obecnie jest uczestnikiem programu „Taniec z gwiazdami”.

Życie prywatne

Od 2002 do 2017 roku był związany z Moniką Pikułą, aktorką, z którą doczekał się dwóch synów: Władysława i Jana. Po 15 latach ich drogi się rozeszły. Obecnie związany jest z aktorką Marią Dębską.
Dodaj komentarz