Kim jest?

Krzysztof Rutkowski – kontrowersyjny detektyw. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

Marta | dnia: 13-10-2020 | skomentuj

Krzysztof Rutkowski – kontrowersyjny detektyw. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona, dzieci

instagram.com/@detektywkrzysztofrutkowski

Oceń


Krzysztof Rutkowski jest polskim przedsiębiorcą, politykiem i detektywem. Przez wiele lat był właścicielem Biura Detektywistycznego „Rutkowski”, a akcje jego biura pokazywane były w programie „Detektyw” emitowanym na antenie TVN. Jest również znany z programu „Kryminalna Polska. Krysztof Rutkowski”. Był posłem na Sejm IV kadencji oraz do Parlamentu Europejskiego. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Krzysztof Rutkowski

Data i miejsce urodzenia: 6 kwietnia 1960, Teresin
Zawód: przedsiębiorca, polityk, detektyw
Partner: Maja Plich (2019-)
Dzieci: syn (ur. 2012)
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @detektywkrzysztofrutkowski

  Zobacz także  

Kariera

Krzysztof Rutkowski w 1981 roku ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Sochaczewie. Później przez kilka lat służył w Milicji Obywatelskiej i należał do warszawskiego oddziału ZOMO. W latach 1988-1990 był dyrektorem agencji ochroniarskiej „Sekuritas”. Następnie założył w Austrii własną agencję detektywistyczną. Od 1990 do 2001 roku prowadził Biuro Detektywistyczne „Rutkowski”, a w 2002 roku został właścicielem Biura Doradczego „Rutkowski”. Wkrótce podjął współpracę z telewizję TVN przy produkcji programu „Detektyw”, w którym dokumentowano niektóre akcje jego biura. W 2020 roku został prowadzącym program „Kryminalna Polska. Krzysztof Rutkowski”. Detektyw angażował się również w działalność polityczną – w 2001 roku uzyskał mandat posła na Sejm IV kadencji z listy Samoobrony RP. W 2004 roku był posłem do Parlamentu Europejskiego.

Życie prywatne

Detektyw w 2019 roku poślubił Maję Pilch, z którą ma urodzonego w 2012 roku syna. Zanim to nastąpiło, był trzykrotnie żonaty. Rutkowski wielokrotnie popadał w konflikt z prawem – między innymi w 2007 roku został skazany na karę 1,5 roku pozbawienia wolności przez sąd w Antwerpii za bezprawne zatrzymanie poszukiwanego Polaka.
Dodaj komentarz