Kim jest?

Krzysztof Ibisz - najpopularniejszy prowadzący. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Redakcja PinkWall | 21-01-2020 | skomentuj

Krzysztof Ibisz - najpopularniejszy prowadzący. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

AKPA

Oceń


Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych prowadzących w Polsce. Oprócz tego jest nieustannie coraz młodszy! Jego gwiazda z każdym rokiem świeci coraz mocniej. Zazwyczaj to on prowadzi teleturnieje i wszelkiego rodzaju imprezy masowe. Nic dziwnego – ma świetną prezencję, a jednocześnie jest bardzo profesjonalny. Kim jest?

Wszystko o: Krzysztof Ibisz

Data i miejsce urodzenia: 25 lutego 1965, Warszawa
Zawód: prezenter, aktor, dziennikarz
Partnerka: Anna Ibisz, z domu Zejdler (rozwód), Anna Nowak-Ibisz (rozwód)
Dzieci: Maksymilian, Vincent
Wzrost: 188 cm
Waga: ok. 75 kg
Instagram: @krzysztof_ibisz_official

  Zobacz także  


Działalność zawodowa

Debiutował rolą Ryjka w sztuce „Sen nocy letniej” w Teatrze Ochoty. Był także aktorem w Teatrze Studio im. Stanisława Ignacego Witkiewicza Warszawa. Był posłem na Sejm I kadencji, którego wybrano z listy Polskiej Partii Przyjaciół Piwa.
Od 1993 roku pracował w Telewizji Polskiej, gdzie prowadził m.in. „Czar par” czy „5-10-15”. Później przeszedł do TVN, gdzie prowadził m.in., „Gorączkę złota”.
Od 2000 roku związany z telewizją Polsat, gdzie prowadził takie programy i teleturnieje jak „Bar”, „Rosyjską ruletkę” czy „Gra w ciemno”.
Od lat prowadzi imprezy masowe, które organizuje Polsat. Jest współprowadzącym program „Taniec z gwiazdami”, a od 2017 roku prowadzi turniej „Joker” na antenie Super Polsat.

Życie prywatne

Jest synem Władysława Ibisza i Mirosławy Jope-Ibisz. Jest dwukrotnie rozwiedziony. Pierwszą żoną była Anna Zejdler (później Ibisz), z którą ma syna Maksymiliana. Za drugim raz poślubił Annę Nowak-Ibisz, z którą ma syna Vincenta.
Dodaj komentarz