Kto nim został?

Znamy zwycięzcę 3. edycji "The Voice Kids"!

Patrycja | dnia: 23-02-2020 | skomentuj

Znamy zwycięzcę 3. edycji "The Voice Kids"!

Logo programu; materiały promujące program

Oceń


„The Voice Kids” wypromował już wiele młodych gwiazd. Przypomnijmy, że zwyciężczynią pierwszej edycji była Roksana Węgiel, a drugiej edycji – Viki Gabor. Obie dziewczyny wygrały już Eurowizję na dzieci i obecnie są jednymi z najpopularniejszych wokalistek w kraju. Są rozchwytywane i grają dla ogromnej publiczności. Wszyscy zastanawiali się czy zwycięzca kolejnej edycji podzieli losy Węgiel i Gabor. Wiele osób zadawało sobie również pytanie KTO będzie zwycięzcą trzeciej edycji programu. Już wszystko stało się jasne.

Kto w sobotę wieczorem został wybrany na trzeciego zwycięzcę programu „The Voice Kids”? Spójrzcie sami.

  Zobacz także  

„The Voice Kids” - wielki wygrany

W sobotę wieczorem, w Warszawie, odbył się finał trzeciej edycji „The Voice Kids”. Wszyscy zastanawiali się kto będzie wielkim zwycięzcą.
Finał podzielono na trzy części – pierwsza część to występy dziewięciu uczestników, po trzech z każdej drużyny. Wykonywali oni covery największych przebojów, a następnie trenerzy wybierali po jednym uczestniku do ścisłego finału. W drugiej części śpiewali oni piosenki ze swoimi trenerami. Trzecią część emitowano prosto ze studia w Warszawie. Nie zabrakło również gości specjalnych – Viki Gabor, zwyciężczyni 2. edycji „The Voice Kids”, a także zwyciężczyni ostatniej edycji „The Voice of Poland” - Alicji Szemplińskiej.

Widzowie zadecydowali, że spośród uczestników drużyn Cleo, Tomsona i Barona, a także Dawida Kwiatkowskiego najlepszym wykonawcą był… Marcin Maciejczak z drużyny tego ostatniego.

Nie krył swojego wzruszenia, a kiedy śpiewał finałową piosenkę – płakał. Przypominamy – zmierzył się w finale z Hanią Sztacheńską i Natalią Kawalec.
Dodaj komentarz