Kim jest?

Borys Szyc - Jerzy z "Przepisu na życie". Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Patrycja | dnia: 23-02-2020 | skomentuj

Borys Szyc - Jerzy z "Przepisu na życie". Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

AKPA

Oceń


Któż nie zna Borysa Szyca? Okazuje się, że jednak nie wszyscy do końca wiedzą, że tak naprawdę „Szyc” to nie było jego prawdziwe nazwisko. Prześledźmy dokładnie życie prywatne, a także karierę jednego z najchętniej zatrudnianych aktorów w Polsce. Kim jest Borys Szyc?

Wszystko o: Borys Szyc

Pełne imię i nazwisko: Borys Michał Szyc
Urodzony jako: Borys Michalak
Data i miejsce urodzenia: 4 września 1978, Łódź
Zawód: aktor, piosenkarz
Partnerka: Anna Bareja, Justyna Nagłowska (żona od 2019 - obecnie)
Dzieci: Sonia (2004), spodziewa się drugiego dziecka
Wzrost: 178 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @borys.szyc

Młodość

Rodzice Borysa Szyca rozstali się kiedy ten miał trzy miesiące. Wychowywała go matka, która była malarką. Mieszkali na Bałutach, w Łodzi. Ukończył XXVI Liceum Ogólnokształcące w Łodzi. Szyc jest również absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej w Warszawie. Ukończył ją w 2001 roku.

  Zobacz także  

Kariera

Jego popularność rozpoczęła się kiedy zagrał w filmie „Symetria”, a także „Vinci”. Od 2001 roku jest aktorem warszawskiego Teatru Współczesnego. Występował również w takich filmach i serialach jak „Przepis na życie”, „Wojna polsko-ruska” czy „Testosteron” i „Randka w ciemno”.
Nagrał piosenkę „Choć wieje, pada, grzmi” wraz z Justyną Steczkowską. Wydał również swój debiutancki album, który zatytułowany został „Feelin’”.
W 2008 roku prowadził program „Ranking gwiazd”, który emitowany był na kanale Polsat. Jest właścicielem restauracji „Akademia”.

Życie prywatne

Był związany z Anną Bareją, z którą miał córkę Sonię. W 2008 roku został pozbawiony na dwa lata prawa jazdy za prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu. Przez wiele lat zmagał się z chorobą alkoholową – obecnie jest niepijącym alkoholikiem. Związany był kilka lat z Justyną Nagłowską, z którą ożenił się w 2019 roku. Para spodziewa się dziecka.
Dodaj komentarz