Kim jest?

Ida Nowakowska - jurorka "Dance, dance, dance". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner

Patrycja | dnia: 23-02-2020 | skomentuj

Ida Nowakowska - jurorka "Dance, dance, dance". Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner

AKPA

Oceń


Ida Nowakowska to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych prezenterek. Była również jurorką w wielu programach – zna się na tańcu jak mało kto. Chociaż jest Polką – wiemy o niej od niedawna. Kim dokładnie jest Ida Nowakowska?

Wszystko o: Ida Nowakowska

Pełne imię i nazwisko: Ida Victoria Nowakowska-Herndon
Data i miejsce urodzenia: 7 grudnia 1990, Warszawa
Zawód: tancerka, aktorka, prezenterka telewizyjna
Partner: Jack Herndon (mąż od 2015 - obecnie)
Dzieci: brak
Wzrost: 168 cm
Waga: ok. 52 kg
Instagram: @idavictoria

Wykształcenie

Jest absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. R. Turczynowicza w Warszawie. W 2014 roku ukończyła kierunek aktorstwa na elitarnym wydziale teatru, filmu i telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, USA. Na UCLA studiowała także, w tym samym czasie, na wydziale nauk politycznych. Specjalizację, którą przyjęła na tym kierunku, były relacje międzynarodowe.

  Zobacz także  

Kariera

Jest solistką Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. Występowała w wielu musicalach m.in. „Piotruś Pan” czy „Koty”. Była aktorką w Studio Buffo. Brała udział w musicalach „Metro” czy Julia”. W 2007 roku zajęła pierwsze miejsce w kategorii tańca współczesnego na Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku, a 2009 roku w tym samym konkursie zdobyła trzecie miejsce.
Większość osób poznało ją podczas pierwszej edycji programu „You Can Dance – Po prostu tańcz”. W 9. edycji była z kolei jurorką. Od 2019 roku jest jurorką w programie „Dance, dance, dance”. Prowadziła również program „Bake Off Junior”, a teraz jest także jedną z prowadzących „Pytania na śniadanie” i „The Voice Kids”.

Życie prywatne

Jest córką pisarza – Marka Krzysztofa Nowakowskiego. Ww 2015 roku poślubiła Jack’a Herndona.
Dodaj komentarz