Skąd to wiemy?

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska ZARĘCZYLI się?

Redakcja PinkWall | 25-03-2020 | skomentuj

Przemek Kossakowski i Martyna Wojciechowska ZARĘCZYLI się?

AKPA

Oceń


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaskoczyli wszystkich, kiedy w 2018 roku okazało się, że są razem. Któż by się spodziewał, że para podróżników wywrze na sobie takie wrażenie, prawda? Oboje są bardzo lubiani i nic dziwnego, że z takim zainteresowaniem wszyscy śledzą ich związek. Doszukiwano się już różnych rzeczy m.in. poszukiwano pierścionka zaręczynowego na palcu podróżniczki. Już nie trzeba. Sam Kossakowski potwierdził mimochodem, że Wojciechowska jest jego narzeczoną.

  Zobacz także  


Kossakowski i Wojciechowska zaręczeni?

Przemek Kossakowski prowadzi właśnie na TTV zupełnie nowy program - „Down the Road. Zespół w trasie”. W ostatnim odcinku prowadzący przez przypadek, mimochodem, wyznał, że Martyna jest jego narzeczoną:

Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście

Według informacji program kręcony był we wrześniu 2019 roku, więc sprawa nie jest wcale taka świeża. Możliwe również, że Kossakowski tylko pieszczotliwie określił tak swoją partnerkę. Wydaje się, że sami nie zamierzają oficjalnie tego potwierdzać.

Ciekawe czy tym razem udałoby się stanąć na ślubnym kobiercu i powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. W końcu, jak Wojciechowska powiedziała kiedyś w jednym z odcinków „Kobiety na krańcu świata” - jest „uciekającą panną młodą”. Pięciokrotnie była bowiem zaręczona, a dwa razy odwoływała ślub w ostatnim momencie.

Oby im się udało! Są taką uroczą parą, prawda?
Dodaj komentarz