Kim jest?

Pedro Gonçalves - ofensywny pomocnik. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 26-02-2023 | skomentuj

Pedro Gonçalves - ofensywny pomocnik. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY 3.0 / Sporting Clube de Portugal

Oceń


Pedro Gonçalves (a właściwie Pedro António Pereira Gonçalves) urodził się 28 czerwca 1998 w Vidago. Jest portugalskim piłkarzem, który występuje na pozycji pomocnika lub napastnika. Obecnie reprezentuje barwy portugalskiego klubu Sporting Lizbona.

Wszystko o: Pedro Gonçalves

Imię i nazwisko: Pedro António Pereira Gonçalves
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 28 czerwca 1998 / Vidago
Wzrost: 173 cm
Waga: 65 kg
Partnerka: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Instagram: @pedroogoncalves28

  Zobacz także  

Kariera

Pedro Gonçalves seniorską piłkarską karierę rozpoczynał w klubie Wolverhampton Wanderers (wcześniej był zawodnikiem młodzieżowych zespołów Vidago, Chaves, Braga i Valencia). W angielskiej piłce nie zrobił jednak kariery i w 2019 roku przeniósł się do portugalskiego zespołu Famalicão, a od 2020 roku reprezentuje barwy klubu Sporting Lizbona. Na swoim koncie ma między innymi Mistrzostwo Portugalii, wygraną w Pucharze Ligi Portugalskiej czy triumf w Superpucharze Portugalii. Młody zawodnik pochwalić się może także występami w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. Obecnie wyceniany jest na około 30 milionów euro.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodego portugalskiego piłkarza wiadomo bardzo niewiele. Obecnie prawdopodobnie skupia się on na swojej piłkarskiej karierze i nie wiemy, czy jest w stałym związku.
Dodaj komentarz