Kim jest?

Mehdi Taremi - irański napastnik. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 23-02-2023 | skomentuj

Mehdi Taremi - irański napastnik. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY 4.0 / MojNews

Oceń


Mehdi Taremi urodził się 18 lipca 1992 w Buszehrze. Jest irańskim piłkarzem, który występuje na pozycji napastnika. Obecnie reprezentuje barwy portugalskiego klubu FC Porto.

Wszystko o: Mehdi Taremi

Imię i nazwisko: Mehdi Taremi
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 18 lipca 1992 / Buszehr
Wzrost: 187 cm
Waga: 79 kg
Partnerka: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Instagram: @mehditaremiofficial9

  Zobacz także  

Kariera

Mehdi Taremi piłkarską karierę rozpoczął w klubie Shahin Buszehr (wcześniej grał także w młodzieżowych drużynach kilku lokalnych klubów). W 2012 roku przeszedł do klubu Iranjavan Buszehr, a w 2014 roku zasilił szeregi innego irańskiego klubu, Persepolis FC. W 2018 przyszedł czas na jego pierwszą zagraniczną przeprowadzkę, a Taremi zasilił katarski klub Al-Gharafa. Rok później przeszedł do portugalskiego Rio Ave, a w 2020 przeszedł do jednego z najmocniejszych klubów w Portugalii, FC Porto. Na swoim koncie ma między innymi Mistrzostwo Portugalii - był także królem strzelców ligi portugalskiej. Napastnik jest także reprezentantem Iranu, a na swoim koncie ma występy w barwach narodowych na Mistrzostwach Świata 2018 i 2022. Obecnie wyceniany na około 20 milionów euro.

Życie prywatne

O życiu prywatnym irańskiego zawodnika wiadomo niewiele. Jego partnerką była Sahar Ghoreishi, a obecnie piłkarz prawdopodobnie jest w nowym związku i przygotowuje się do małżeństwa.
Dodaj komentarz