Kim jest?

Iñaki Williams - napastnik Ghany. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 25-02-2023 | skomentuj

Iñaki Williams - napastnik Ghany. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 3.0 / Дмитрий Садовников - soccer.ru

Oceń


Iñaki Williams (a właściwie Iñaki Williams Dannis) urodził się 15 czerwca 1994 w Bilbao. Jest hiszpańskim piłkarzem ghańskiego pochodzenia, który występuje na pozycji napastnika. Obecnie reprezentuje barwy hiszpańskiego klubu Athletic Bilbao.

Wszystko o: Iñaki Williams

Imię i nazwisko: Iñaki Williams Dannis
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 15 czerwca 1994 / Bilbao
Wzrost: 186 cm
Waga: 81 kg
Partnerka: Patricia Moraless
Dzieci: brak informacji
Instagram: @antonioadan13

  Zobacz także  

Kariera

Iñaki Williams Dannis pierwsze piłkarskie kroki stawiał w klubach Natación Pamplona, CD Pamplona i Athletic Bilbao Juvenil. W 2013 przeniósł się do klubu Baskonia, a w 2014 roku zasilił szeregi baskijskiego Athletic Bilbao, które znane jest z dość restrykcyjnej polityki transferowej. Zawodnik obecnie nadal reprezentuje drużynę z kraju Basków. W 2022 roku napastnik zdecydował, że będzie reprezentował narodowe barwy Ghany (wcześniej grał w młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii, gdzie ciągle występuje jego brat). Na swoim koncie ma dwa Superpuchary Hiszpanii i srebrny medal Mistrzostw Europy do lat 21, który zdobył podczas turnieju rozgrywanego w Polsce. Obecnie zawodnik wyceniany jest na około 25 milionów euro.

Życie prywatne

W sieci nie znajdziemy zbyt wielu informacji na temat życia prywatnego piłkarza. W jego mediach społecznościowych okolicznościowo pojawiają się zdjęcia z rodziną. Wiadomo także, że jego partnerką jest Patricia Moraless.
Dodaj komentarz