Kim jest?

Raúl García - pomocnik Athletic Bilbao. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 25-02-2023 | skomentuj

Raúl García - pomocnik Athletic Bilbao. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 3.0 / Carlos Delgado

Oceń


Raúl García (a właściwie Raúl García Escudero) urodził się 11 lipca 1986 w Pampelunie. Jest hiszpańskim piłkarzem, który występuje na pozycji środkowego pomocnika. Obecnie reprezentuje barwy hiszpańskiego klubu Athletic Bilbao.

Wszystko o: Raúl García

Imię i nazwisko: Raúl García Escudero
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 11 lipca 1986 / Pampeluna
Wzrost: 184 cm
Waga: 81 kg
Partnerka: Ines Sanchez
Dzieci: dwójka
Instagram: @raulgarcia

  Zobacz także  

Kariera

Raúl García Escudero to urodzony w Pampelunie zawodnik, który piłkarską karierę zaczynał w klubie ze swojego miasta - CA Osasunie. To stamtąd w 2017 roku przeniósł się do Atlético Madryt (w sezonie 2011/2012 grał na wypożyczeniu w Osasunie). W barwach stołecznego klubu rozegrał ponad 200 spotkań i sięgnął między innymi po Mistrzostwo Hiszpanii, Superpuchar UEFA czy triumf w Lidze Europejskiej. Doświadczony zawodnik ma na swoim koncie także występy w reprezentacji Hiszpanii (zarówno młodzieżowej, jak i dorosłej). W obecnym sezonie regularnie występuje na najwyższym hiszpańskim poziomie rozgrywkowym. Wyceniany jest na około 2,5 miliona euro.

Życie prywatne

Piłkarz w mediach społecznościowych chętnie dzieli się zdjęciami swojej rodziny. Dowiedzieć się tam możemy między innymi, że jego wieloletnią partnerką jest Ines Sanchez, a para ma dwójkę dzieci, syna i córkę.
Dodaj komentarz