Kim jest?

Antonio Adán - hiszpański bramkarz. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 24-02-2023 | skomentuj

Antonio Adán - hiszpański bramkarz. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 3.0 / soccer.ru - Анна Нэсси

Oceń


Antonio Adán (a właściwie Antonio Adán Garrido) urodził się 13 maja 1987 w Madrycie. Jest hiszpańskim piłkarzem, który występuje na pozycji bramkarza. Obecnie reprezentuje barwy portugalskiego klubu Sporting Lizbona.

Wszystko o: Antonio Adán

Imię i nazwisko: Antonio Adán Garrido
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 13 maja 1987 / Madryt
Wzrost: 192 cm
Waga: 86 kg
Partnerka: Ana Mamore
Dzieci: syn
Instagram: @antonioadan13

  Zobacz także  

Kariera

Antonio Adán Garrido to wychowanek hiszpańskiego Realu Madryt, w którym jednak nigdy nie udało mu się zrobić wielkiej kariery. Zawodnikiem Królewskich był do 2013 roku - wówczas to dołączył do drużyny Cagliari Calcio, ale już w 2014 wrócił do Hiszpanii, gdzie zasilił szeregi Realu Betis. W 2018 roku po zawodnika sięgnął inny hiszpański klub, Atlético Madryt, a w 2020 ponownie wyjechał z kraju, tym razem zostając zawodnikiem portugalskiego Sportingu Lizbona, którego barwy reprezentuje do dziś. Piłkarz sięgał między innymi po Mistrzostwo Hiszpanii, Puchar Hiszpanii czy Mistrzostwo Portugalii. W przeszłości Antonio Adán występował w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju. Obecnie doświadczony bramkarz wyceniany jest na około 2 miliony euro.

Życie prywatne

W mediach społecznościowych piłkarza znaleźć możemy wiele zdjęć z jego partnerką, którą jest Ana Mamore. Na Instagramie znajdziemy także informacje o ich dziecku, którym jest syn, Antonio.
Dodaj komentarz