Kim jest?

Paweł Lisiecki - polityk i samorządowiec. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Mateusz | dnia: 08-03-2023 | skomentuj

Paweł Lisiecki - polityk i samorządowiec. Wiek, wzrost, waga, Instagram, żona, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 4.0 / Mateusz Świetlik

Oceń


Paweł Lisiecki (Paweł Jacek Lisiecki) urodził się 15 sierpnia 1978 w Warszawie. Jest polskim politykiem i samorządowcem. Był burmistrzem warszawskiej dzielnicy Praga-Północ. Poseł na Sejm VIII i IX kadencji.

Wszystko o: Paweł Lisiecki

Pełne imię i nazwisko: Paweł Jacek Lisiecki
Data i miejsce urodzenia: 15 sierpnia 1978 / Warszawa
Zawód: polityk / samorządowiec
Żona: żonaty
Dzieci: brak informacji
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @pawelisiecki

  Zobacz także  

Kariera

Paweł Jacek Lisiecki ukończył studia w Instytucie Archeologii (2004) oraz Instytucie Historycznym Uniwersytetu Warszawskiego (2011), a jego wykształcenie uzupełniły studia podyplomowe z zarządzania i wyceny nieruchomości. Prowadził własną działalność gospodarczą i był członkiem Unii Polityki Realnej. Był radnym warszawskiej dzielnicy Praga-Północ, a w latach 2014–2016 pełnił funkcję burmistrza tej części stołecznego miasta. W 2005 roku wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości, a w latach 2005-2007 był doradcą szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Mariusza Błaszczaka. W 2015 roku wystartował w wyborach parlamentarnych z okręgu warszawskiego i udało mu się uzyskać mandat posła na Sejm VIII kadencji. W 2019 roku powtórzył ten sukces, uzyskując tym samym poselską reelekcję.

Życie prywatne

O życiu prywatnym posła z Warszawy wiadomo niewiele. W mediach znajdziemy jednak informacje, że jest on żonaty i ma dzieci.
Dodaj komentarz