Kim jest?

Eddie Nketiah - napastnik Arsenalu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 07-03-2023 | skomentuj

Eddie Nketiah - napastnik Arsenalu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 4.0 / Chensiyuan

Oceń


Eddie Nketiah (Edward Keddar Nketiah) urodził się 30 maja 1999 w Londynie. Jest angielskim piłkarzem ghańskiego pochodzenia, który występuje na pozycji środkowego napastnika. Obecnie reprezentuje barwy angielskiego klubu Arsenal Londyn.

Wszystko o: Eddie Nketiah

Imię i nazwisko: Edward Keddar Nketiah
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 30 maja 1999 / Londyn
Wzrost: 180 cm
Waga: 72 kg
Żona: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Instagram: @eddienketiah

  Zobacz także  

Kariera

Edward Keddar Nketiah to zawodnik, który całą swoją seniorską karierę związany jest z londyńskim Arsenalem, chociaż zaznaczyć należy, że w przeszłości trenował w drużynach młodzieżowych zespołów takich jak Hillyfielders i Chelsea Londyn. Początki jego przygody z seniorską piłką to rok 2018, w którym zaczął regularnie występować w drużynie popularnych Kanonierów (w sezonie 2019/2020 wypożyczony został do innego angielskiego klubu, Leeds United). W barwach Arsenalu zawodnik sięgał po Puchar Anglii i Superpuchar Anglii. Eddie Nketiah pochwalić się może także występami w młodzieżowych reprezentacjach Anglii. Obecnie wyceniany jest na około 18 milionów euro.

Życie prywatne

O życiu prywatnym piłkarza z ghańskimi korzeniami wiadomo niewiele. W mediach społecznościowych i na łamach portali internetowych znaleźć można jednak informacje, że obecnie jest on singlem, który korzysta z życia i skupia się na swojej piłkarskiej karierze.
Dodaj komentarz