Kim jest?

Rob Holding - obrońca Arsenalu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 07-03-2023 | skomentuj

Rob Holding - obrońca Arsenalu. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 4.0 / Chensiyuan

Oceń


Rob Holding (Robert Samuel Holding) urodził się 20 września 1995 w Tameside. Jest angielskim piłkarzem, który występuje na pozycji środkowego obrońcy. Obecnie reprezentuje barwy angielskiego klubu Arsenal Londyn.

Wszystko o: Rob Holding

Imię i nazwisko: Robert Samuel Holding
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 20 września 1995 / Tameside
Wzrost: 188 cm
Waga: 81 kg
Żona: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Instagram: @rholding95

  Zobacz także  

Kariera

Robert Samuel Holding jest wychowankiem angielskiego klubu Bolton Wanderers, w którego barwach rozpoczynał także swoją seniorską karierę. W dorosłej drużynie klubu występował w latach 2014-2016, a w 2015 roku był wypożyczony do Bury. W 2016 roku po obiecującego zawodnika zdecydował się sięgnąć Arsenal Londyn, w którego barwach występuje on do dzisiaj. W barwach popularnych Kanonierów sięgał dwukrotnie po Puchar Anglii i dwukrotnie po Superpuchar Anglii, a na swoim koncie ma także występy w młodzieżowej drużynie Anglii (U-21) - nie udało mu się jednak do tej pory zadebiutować w reprezentacji narodowej. Obecnie angielski obrońca wyceniany jest na blisko 10 milionów euro.

Życie prywatne

O życiu prywatnym obrońcy Arsenalu wiadomo bardzo niewiele. W sieci znaleźć można informacje, że obecnie jest on singlem, który skupia się przede wszystkim na rozwoju swojej piłkarskiej kariery.
Dodaj komentarz