Kim jest?

Jérémie Boga - reprezentant WKS. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 09-03-2023 | skomentuj

Jérémie Boga - reprezentant WKS. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 4.0 / S. Plaine

Oceń


Jérémie Boga urodził się 3 stycznia 1997 w Marsylii. Jest francuskim piłkarzem iworyjskiego pochodzenia, który występuje na pozycji skrzydłowego. Obecnie reprezentuje barwy włoskiego klubu Atalanta Bergamo.

Wszystko o: Jérémie Boga

Imię i nazwisko: Jérémie Boga
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 3 stycznia 1997 / Marsylia
Wzrost: 172 cm
Waga: 68 kg
Żona: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Instagram: @jeremieboga

  Zobacz także  

Kariera

Jérémie Boga karierę rozpoczynał w londyńskiej Chelsea, a jako junior reprezentował również barwy klubu ASPTT Marseille. W drużynie popularnych The Blues nie udało mu się jednak przebić do pierwszego składu, co skutkowało wypożyczeniami do drużyn Stade Rennais, Granada CF i Birmingham City. W 2018 roku piłkarz przeniósł się do włoskiego klubu US Sassuolo. W 2022 roku zawodnik został wypożyczony z obowiązkiem wykupu do Atalanty Bergamo, której barwy reprezentuje do dziś. Zawodnik jest także reprezentantem Wybrzeża Kości Słoniowej (w przeszłości był młodzieżowym reprezentantem Francji). Obecnie skrzydłowy wyceniany jest na około 15 milionów euro.

Życie prywatne

O życiu prywatnym piłkarza wiadomo niewiele. W sieci znaleźć można jednak informacje, że zawodnik obecnie jest singlem i prawdopodobnie skupia się on obecnie wyłącznie na swojej piłkarskiej karierze.
Dodaj komentarz