Kim jest?

Maxence Lacroix - obrońca Wolfsburga. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 01-03-2023 | skomentuj

Maxence Lacroix - obrońca Wolfsburga. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC0 / Supporterhéninois

Oceń


Maxence Lacroix urodził się 6 kwietnia 2000 w Villeneuve-Saint-Georges. Jest francuskim piłkarzem, który występuje na pozycji środkowego obrońcy. Obecnie reprezentuje barwy niemieckiego klubu VfL Wolfsburg.

Wszystko o: Maxence Lacroix

Imię i nazwisko: Maxence Lacroix
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 6 kwietnia 2000 / Villeneuve-Saint-Georges
Wzrost: 190 cm
Waga: 88 kg
Partnerka: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Instagram: @lacroix_maxence

  Zobacz także  

Kariera

Maxence Lacroix piłkarską karierę rozpoczynał we Francji, a jego juniorskimi drużynami były Limeyrat, Montignacoise, FCTLF i Trélissac. W 2015 roku zawodnik (jeszcze jako junior) trafił do drużyny Sochaux, gdzie rozpoczął przygodę z profesjonalnym futbolem. W tej drużynie występował do 2020 roku (zaliczył zarówno występu w drużynie młodzieżowej, jak i drużynie Sochaux II i pierwszym składzie). Dobre występy we Francji zaowocowały zainteresowaniem innych europejskich klubów i Lacroix ostatecznie dołączył do niemieckiego klubu VfL Wolfsburg, którego barwy reprezentuje do dziś. Zawodnik w przeszłości był także młodzieżowym reprezentantem Francji. Obecnie perspektywiczny środkowy obrońca wyceniany jest na około 20 milionów euro.

Życie prywatne

Piłkarz dość pilnie strzeże swojej prywatności i w mediach nie znajdziemy zbyt wielu informacji na jego temat. Nie wiadomo nawet, czy francuski obrońca jest obecnie w związku, ani z kim się spotyka.
Dodaj komentarz