Kim jest?

Kevin Volland - napastnik AS Monaco. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Mateusz | dnia: 02-03-2023 | skomentuj

Kevin Volland - napastnik AS Monaco. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka, dzieci

Wikimedia / CC BY-SA 3.0 / Fuguito

Oceń


Kevin Volland urodził się 30 lipca 1992 w Marktoberdorfie. Jest niemieckim piłkarzem, który występuje na pozycji środkowego napastnika. Obecnie reprezentuje barwy francuskiego klubu AS Monaco.

Wszystko o: Kevin Volland

Imię i nazwisko: Kevin Volland
Zawód: piłkarz
Data i miejsce urodzenia: 30 lipca 1992 / Marktoberdorf
Wzrost: 179 cm
Waga: 85 kg
Żona: Katja Volland (od 2017)
Dzieci: dwójka
Instagram: @kevin_volland

  Zobacz także  

Kariera

Kevin Volland pierwsze kroki w seniorskiej piłce stawiał w TSV 1860 Monachium (jako junior reprezentował również barwy FC Thalhofen, FC Memmingen i TSG Thannhausen). W klubie z Bawarii grał do 2012 roku - wówczas to przeniósł się do innego niemieckiego klubu TSG 1899 Hoffenheim. Tam występował do 2016 roku, a następnie przeniósł się do Bayeru Leverkusen. W 2020 przyszła pora na kolejną, tym razem zagraniczną, przeprowadzkę i Kevin Volland został zawodnikiem francuskiego AS Monaco, którego barw broni do dziś. Napastnik wyceniany jest na około 16 milionów euro. Warto także dodać, że Volland ma na swoim koncie występy w reprezentacji Niemiec, a w przeszłości grał w drużynach młodzieżowych swojego kraju.

Życie prywatne

Piłkarz prowadzi swoje media społecznościowe i raz na jakiś czas chwali się w nich swoim życiem prywatnym. Z mediów możemy się natomiast dowiedzieć, że od 2017 roku jego żoną jest Katja Volland, a para ma dwójkę dzieci (dwie córki).
Dodaj komentarz