Kim jest?

Margaret - charakterystyczna wokalistka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, kariera

Redakcja PinkWall | 30-01-2020 | skomentuj

Margaret - charakterystyczna wokalistka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, kariera

AKPA

Oceń


Margaret to polska piosenkarka, która zawsze szokuje bo jest inna niż wszyscy. Odniosła wielki sukces kiedy pojawiła się z piosenką „Thank you very much”, ale już wcześniej można było ją usłyszeć… w reklamie. I pewnie wiele osób tego nie pamięta. Kim jest Margaret?

Wszystko o: Margaret

Pełne imię i nazwisko: Małgorzata Jamroży
Data i miejsce urodzenia: 30 czerwca 1991, Stargard
Zawód: piosenkarka, autorka tekstów
Partner: KaCeZet
Dzieci: brak
Wzrost: 160 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @margaret_official

Młodość

Urodziła się w Stargardzie Szczecińskim jako córka Elżbiety i Ryszarda Jamrożych. Jej rodzice są pedagogami. Ma starszego brata – Tomasza. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. I.J. Padarewskiego w Choszcznie w klasie klarnetu i saksofonu. Krótko po jej zakończeniu doszło do wypadku w którym Margaret uszkodziła sobie przegrodę nosową.
Została absolwentką XIV Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie. Rozpoczęła studia w Warszawie na SWPS na kierunku anglistyki i zrezygnowała z nich po trzech semestrach. Zaczęła studiować projektowanie ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie, którą ukończyła w 2015 roku, stając się dyplomowaną projektantką mody.

  Zobacz także  


Kariera

W 2006 roku wystąpiła w „Szansie na sukces”, gdzie wykonała piosenkę „Będę czekać” Steni Kozłowskiej. W 2009 roku została wokalistką zespołu oNieboLepiej i w tym samym roku została laureatką odcinku „Szansy na sukces”, gdzie śpiewała piosenkę „Znam Cię na pamięć” z repertuaru Brodki. W 2010 roku wystąpiła w musicalu „Rent”.
W 2012 roku nagrała piosenkę „It will be lovely day” do reklamy dla linii lotniczych OLT Express.
Największą popularność zdobyła na festiwalu TOPtrendy 2012 gdzie zaśpiewała „Thank you very much”. Od tego czasu aktywnie działa muzycznie i zasypuje swoich fanów nowymi płytami i utworami. Wylansowała już takie hity jak „Byle jak”, „Wasted”, „Heartbeat” czy „Just the two of Us”. Pewnie niewiele osób wie, że piosenka „O mnie się nie martw”, która leci jako czołówka w serialu o tym samym tytule to jej wykonanie utworu Katarzyny Sobczyk.
Margaret zasiadała w jednej edycji „The Voice of Poland”. W 2019 roku, w grudniu, oznajmiła, że przerywa karierę.

Życie prywatne

Margaret jest szczęśliwą narzeczoną, a jej wybrankiem jest KaCeZet. Niedawno media obiegła informacja, że para się pobrała i to w dość nietypowych warunkach. Zobaczcie jak wyglądała Margaret w dniu swojego ślubu, koniecznie!
Dodaj komentarz