Kim jest?

Ilona Ostrowska - Lucy z "Rancza". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

Patrycja | dnia: 25-08-2020 | skomentuj

Ilona Ostrowska - Lucy z "Rancza". Wiek, wzrost, waga, Instagram, mąż, dzieci

AKPA

Oceń


Ilona Ostrowska to polska aktorka filmowa i teatralna, która najbardziej rozpoznawalna jest, bez wątpienia, po roli Lucy Wilskiej w serialu „Ranczo”. Gdzie obecnie grywa i gdzie jeszcze można było ją oglądać? Jak wygląda jej życie prywatne? 

Wszystko o: Ilona Ostrowska 

Data i miejsce urodzenia: 25 maja 1974, Szczecin
Zawód: aktorka 
Partner: Jacek Borcuch (2004-2012; rozwód), Patryk Stawiński (obecnie)
Dzieci: Mirosława (2006), Gustaw
Wzrost: 170 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @ilona_ostrowska_official 

Wczesne lata 

Ostrowska urodziła się jako córka gospodyni domowej i marynarza. W 1993 roku ukończyła Liceum Ogólnokształcące w Wysokiem, a wcześniej uczyła się w II Liceum im. Marii Konopnickiej w Zamościu. W 1998 roku ukończyła filię wrocławską krakowskiej PWST. 

 

  Zobacz także  

Kariera 

Zadebiutowała we wczesnych latach 90. Na deskach Teatru awangardowego „Performer” w Zamościu. Pracowała w Teatrze Polskim we Wrocławiu i Teatrze K2. Od 2002 do 2011 roku była aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie. Zadebiutowała w „Życie jak poker” jako Magda. Największą popularność przyniosła jej rola Lucy Wilskiej w serialu „Ranczo”. Grała również w „Ile waży koń trojański” czy „7 uczuć”, a także w „Swingersach”. W 2018 roku brała udział w trzecim sezonie programu „Agent - Gwiazdy” i okazała się agentem. 

Życie prywatne 

Od 2004 do 2012 roku była żoną Jacka Borcucha, z którym doczekała się córki - Mirosławy. Nasteęnie była związana z reżyserem Krzysztofem Garbaczewskim. Obecnie jej partnerem jest Patryk Stawiński, basista zespołu Kobiety, z którym ma syna - Gustawa. 
Dodaj komentarz