Kim jest?

Joanna Horodyńska - polska wyrocznia mody. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, kariera

Patrycja | dnia: 24-08-2020 | skomentuj

Joanna Horodyńska - polska wyrocznia mody. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partner, kariera

AKPA

Oceń


Joanna Horodyńska to polska modelka i stylistka telewizyjna. Zawsze ma wiele do powiedzenia w kwestii mody u gwiazd. Jak zaczęła się jej przygoda z modą? Kto jest jej mamą? Sprawdźcie koniecznie co wiecie o Joannie. 

Wszystko o: Joanna Horodyńska 

Pełne imię i nazwisko: Joanna Helena Horodyńska 
Data i miejsce urodzenia: 30 listopada 1975, Tychy 
Zawód: modelka, stylistka 
Partner: Marek Sowa (rozstanie)
Dzieci: brak 
Wzrost: 175 cm 
Waga: ok. 54 kg 
Instagram: @horodynska_ 

Młodość 

W 1992 roku wzięła udział w konkursie dla modelek i modeli Twarz Roku, którego została jedną z laureatek. W wieku 18 lat wyjechała z Tychów do Warszawy, aby rozpocząć swoją pracę jako modelka. W 1994 roku wyjechała do Paryża, do pracy, gdzie prezentowała kolekcje na wybiegach przez kilka sezonów. 

 

  Zobacz także  

Kariera 

Trzykrotnie pozowała dla Playboya. Pojawiła się również na okładce CKM. W 2000 roku zakończyła swoją karierę modelki i postanowiła zająć się modą. Prowadziła takie programy jak „Pieprz” w Atomic TV. Była współprowadzącą w „Miasto Kobiet”. Prowadziła również „Gwiazdy na dywaniku”, a teraz jest prowadzącą „Shopping Queen”. Projektowała dla Gatta, a także była stylistką w programie „You Can Dance”. 

Życie prywatne

Jej mamą jest Ewa Okoń-Horodyńska. Była związana z Markiem Sową, który był niegdyś prezesem stacji Atomic TV. W 2009 roku, po ośmiu latach związku, rozstała się z nim. 
Dodaj komentarz